Properties in Cambodia (10000 Found)

ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA
9

ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA

265m²

Ta Khmau, Kandal

$44,500$168/m²
ផ្ទះ2ល្វែងសំរាប់លក់បន្ទាន់តំលៃមួយល្វែង 75000$ អាចចរចាបាន។
9

ផ្ទះ2ល្វែងសំរាប់លក់បន្ទាន់តំលៃមួយល្វែង 75000$ អាចចរចាបាន។

2
2
44m²

Doun Penh, Phnom Penh

$75,000
Sale
1

Sale

100m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$100,000$1,000/m²
Classic Penthouse
10

Classic Penthouse

5
7
633m²

Kaeb, Kep

$1.7$2,685/m²

Banner Ad Space Available

Contact Us

ផ្ទះលក់
6

ផ្ទះលក់

2
3
126m²

Battambang, Battambang

$38,000$300/m²
4 Bedroom Villa for Rent in Bassac Garden
12

4 Bedroom Villa for Rent in Bassac Garden

4
4
360m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$3,000/Month
Affordable 1 Bedroom Apartment for Rent in BKK1
17

Affordable 1 Bedroom Apartment for Rent in BKK1

1
1
61m²

Boeng Keng Kang, Phnom Penh

$550/Month
Land for sale in Siem reab លក់ខាត
5

Land for sale in Siem reab លក់ខាត

465m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$67,400$145/m²
ដីលក់បន្ទាន់
1

ដីលក់បន្ទាន់

1,000m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$299,999$299.99/m²
ដីបែកចាន ទំហំ10x20m( ពីរឡូជាប់គ្នា)​ តំលៃ40000$ ទីតាំងនៅ​ ភូមិកៅ​ សង្កាត់បែកចាន​ ខណ្ឌកំបូល
2

200m²

Kamboul, Phnom Penh

$40,000$200/m²
ផ្ទះលក់ក្រោមទីផ្សារនៅចាក់អង្រែក្រោម
9

ផ្ទះលក់ក្រោមទីផ្សារនៅចាក់អង្រែក្រោម

3
4
75m²

Mean Chey, Phnom Penh

$86,000
Land for Sale
2

Land for Sale

6,433m²

Kamboul, Phnom Penh

$514,640$80/m²
ដីចំការលក់ ជាប់ថ្នល់កៅស៊ូ
1

ដីចំការលក់ ជាប់ថ្នល់កៅស៊ូ

17,743m²

Banan, Battambang

$33,900$1.7/m²
1 Bedroom Condo at Crown Tower for sales
7

1 Bedroom Condo at Crown Tower for sales

1
1
43m²

Saensokh, Phnom Penh

$80,000
📍Near Central Market - Skyline Tower  | 1-Bedroom for rent
8

📍Near Central Market - Skyline Tower | 1-Bedroom for rent

1
1
70m²

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$400/Month
2 Bedroom Apartment For Rent in Khan Daun Penh
16

2 Bedroom Apartment For Rent in Khan Daun Penh

2
3
100m²

Doun Penh, Phnom Penh

$700/Month
ផ្ទះលក់នៅភ្នំពេញ ព្រៃទ្រា2 ទល់មុនព្រលានយន្តហោះចាស់
9

ផ្ទះលក់នៅភ្នំពេញ ព្រៃទ្រា2 ទល់មុនព្រលានយន្តហោះចាស់

2
3
44m²

Pur SenChey, Phnom Penh

$57,000
4 Bedroom Fully Furnished Villa for Rent in Bassac Garden City
19

4
6
360m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$3,000/Month
Twin Villa For Sale in Borey Tourism City Siem Reap | 4BR
9

Twin Villa For Sale in Borey Tourism City Siem Reap | 4BR

4
3
154m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$170,000
2 Shophouse For Sale in Borey Premier Land Sen Sok | Phnom Penh
1

670m²

Saensokh, Phnom Penh

$570,000
ដីចំការស្វាយលក់ ក្រុងអរិយក្សត្រ ទំហំ 47m x 128m
7

ដីចំការស្វាយលក់ ក្រុងអរិយក្សត្រ ទំហំ 47m x 128m

6,016m²

Rolea B'ier, Kampong Chhnang

$130