ដីក្រុងប៉ៃលិន១ជួលជិតធនាគារABA
171m²ប៉ៃលិន, ប៉ៃលិន
$9,500
Luxury river view condo with READY TO MOVE IN status 🏙️✨ Best price, location , investment !
96m²ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ
$157,288
1 Bedroom Unit for Sale in Boeung Tumpun
មានជ័យ, ភ្នំពេញ
$45,000$1,250/m²
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
200m²សៀមរាប, សៀមរាប
$27,500$137.5/m²

បានលក់
Holiday Villa With Pool in Svay Dangkum Area
សៀមរាប, សៀមរាប
$210,000
🏡 ផ្ទះលក់ — ជិតព្រលានយន្តហោះពោធិ៍ចិនតុង ភ្នំពេញ
ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ
$95,000
877sqm Warehouse for Sale in Khan Por Senchey
ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ
$800,000
ដីលក់នៅវិហារសួគ៍ជាប់ផ្លូវ50ម ទំហំ 12,000m2
120,002m²ខ្សាច់កណ្ដាល, កណ្ដាល
$17/m²
Luxury 3 Bedroom Executive Villa with Private Pool in Borey Chamkarmon For Sale
ចំការមន, ភ្នំពេញ
$800,000
ផ្ទះ No.C904 ផ្ទះសម្រាប់លក់បន្ទាន់ តំលៃ: 150000$
ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ
$150,000
Link House Block M For Sale in Borey Tourism City Siem Reap | 4BR
ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប
$114,000
2BR For Sale at Urban loft
សែនសុខ, ភ្នំពេញ
$130,000
🎀✨ Special Promotion in BKK1 ✨🎀 💎 Discount 10% + 4% 🏙 1 Bedroom | 75 sqm | Facing North
ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ
$104,999