អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅសៀមរាប (បានរកឃើញ 642)

ដីសម្រាប់លក់នៅក្នុងក្រុងសៀមរាប នៅជាប់នឹងបុរីរដ្ឋបាលខេត្តសៀមរាបផ្លូវ60m
8

4,080m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$550
ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
7

ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ

8,342m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$15
Twin Villa for Sale in Borey Tourism in Siem Reap City
15

Twin Villa for Sale in Borey Tourism in Siem Reap City

5
6

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$250,000
Villa with Pool for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
17

Villa with Pool for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

3
3

សៀមរាប, សៀមរាប

$398,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ដីលក់ឫជួលបន្ទាន់ខ្លាំង
3

ដីលក់ឫជួលបន្ទាន់ខ្លាំង

14m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$16,800
House for sale នៅខាងក្រោយបូរី អាខេត ចុះពីផ្លូវជាតិលេខ6ប្រហែល 200ម និងនៅជាប់ផ្លូវ
8

6
6

សៀមរាប, សៀមរាប

$290,000
Condo 1-BR For Sale in Rose Apple square
17

Condo 1-BR For Sale in Rose Apple square

1
1
47m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$125,000
ដីលក់នៅភូមិខ្នាសណ្តាយ ស្រុកបន្ទាយស្រី
5

ដីលក់នៅភូមិខ្នាសណ្តាយ ស្រុកបន្ទាយស្រី

600m²

បន្ទាយស្រី, សៀមរាប

$65,000
Link House for Sale in Svay Dangkum area
10

Link House for Sale in Svay Dangkum area

4
5

សៀមរាប, សៀមរាប

$99,000
Land for Sale at Kan Trok village, Siem Reap
9

Land for Sale at Kan Trok village, Siem Reap

20m
100m
2,008m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$170,680$85/m²
ផ្ទះ និងដីលក់
3

ផ្ទះ និងដីលក់

បន្ទាយស្រី, សៀមរាប

$10,000
Single villa for Sale in Borey Tourism City Siem Reap
18

Single villa for Sale in Borey Tourism City Siem Reap

4
3

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$280,000
Land for Sale in Chreav area
4

Land for Sale in Chreav area

19m
19m
359m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$40,000
ដីលក់
1

ដីលក់

1,800m²

បន្ទាយស្រី, សៀមរាប

$85,000
ចំការកៅស៊ូលក់បន្ទាន់ចំណូល 6000$យ៉ាងតិចក្នុងមួយខែ
5

ចំការកៅស៊ូលក់បន្ទាន់ចំណូល 6000$យ៉ាងតិចក្នុងមួយខែ

34,000m²

ក្រឡាញ់, សៀមរាប

$8,000
Villa 4BR for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
15

Villa 4BR for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

4
4

សៀមរាប, សៀមរាប

$198,000
Villa for Sale in Wat Bo Area
15

Villa for Sale in Wat Bo Area

4
4
287m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$360,000
(លក់បន្ទាន់) 607ការ៉េ ដីកែងរាងស្អាត ទំហំធំល្មម លើផ្លូវមេ ១៥ម៉ែត្រ ចុះពីផ្លូវមេ ជាសុីម(២២ម៉ែត្រ)
3

607m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$135,000
ផ្ទះវីឡាតឿលក់
8

ផ្ទះវីឡាតឿលក់

2
3
108m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$425,000
Holiday Home for Sale in Siem Reap City, Svay Dangkum area
បានលក់
23

Holiday Home for Sale in Siem Reap City, Svay Dangkum area

4
3

សៀមរាប, សៀមរាប

$220,000
2BR-Condo unit for Resale in Siem Reap, Svay Dangkum area
11

2BR-Condo unit for Resale in Siem Reap, Svay Dangkum area

2
2
74m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$60,000