អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅសៀមរាប (បានរកឃើញ 169)

Plot Land for Sale  Svay Dangkum Commune
8

Plot Land for Sale Svay Dangkum Commune

10m
28m
285m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$43,000$150/m²
Land 2506 sqm For Sale in Sangkat Siem Reap
7

Land 2506 sqm For Sale in Sangkat Siem Reap

2,506m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$150/m²
Urgent Land for Sale in Sam Bour Commune, Siem Reap City
8

Urgent Land for Sale in Sam Bour Commune, Siem Reap City

21m
27m
555m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$74,925$135/m²
វីឡាទោលសង់រួចហើយចា៎ ចូលរស់នៅបានតែម្តង តម្លៃសមរម្យ
8

វីឡាទោលសង់រួចហើយចា៎ ចូលរស់នៅបានតែម្តង តម្លៃសមរម្យ

3
4
166m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$6,789

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ដីលក់ 8x20 ខេត្ត​សៀមរាប​ ផ្សារដើមក្រឡាញ់
2

ដីលក់ 8x20 ខេត្ត​សៀមរាប​ ផ្សារដើមក្រឡាញ់

160m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$65,000
ដីលក់​ ផ្លូវទី2​ បេតុង​តាវឿន​
5

ដីលក់​ ផ្លូវទី2​ បេតុង​តាវឿន​

1,570m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$43
Land for slaw very urgent
8

Land for slaw very urgent

714m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$60
ដីលក់ ជិតផ្សារ ប្រមា .ភូមិប្រមា សង្កាត់ក្របីរៀល ក្រុងសៀមរាប ប្លង់រឹង
15

1,140m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$45,000
Plot Land for Sale in Kouk Chak Area
4

Plot Land for Sale in Kouk Chak Area

8m
16m
128m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$74,240$580/m²
Land for Sale in Svay Dangkum Area
5

Land for Sale in Svay Dangkum Area

5m
20m
98m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$40,000$408/m²
Plot Land for Sale in Chreav area
5

Plot Land for Sale in Chreav area

8m
23m
182m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$63,700$350/m²
ដីលក់នៅជាប់ផ្លូវប៉េតុងទី1 ក្នុងសង្កាត់សាលាកំរើក ក្រុងសៀមរាប តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
2

2,648m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$380
ឱកាសចំណេញមកដល់ហើយ ដែលមិនធ្លាប់មាន ប្លង់រឹង100% សាងសង់ហើយរួចរាល់100%!
8

3
4
166m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$6,789
House sale urgent $27,800
3

House sale urgent $27,800

2

សៀមរាប, សៀមរាប

$50,000
Land for sale
6

Land for sale

84m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$23,000
ផ្ទះលក់នៅក្រុងសៀមរាប
7

ផ្ទះលក់នៅក្រុងសៀមរាប

4
4

សៀមរាប, សៀមរាប

$75,000
ដីលក់បន្ទាន់6500$នៅសៀមរាបក្របីរៀល
4

ដីលក់បន្ទាន់6500$នៅសៀមរាបក្របីរៀល

120m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$6,500
2BR-Villa for Sale in Svay Dangkum Area
9

2BR-Villa for Sale in Svay Dangkum Area

2
3

សៀមរាប, សៀមរាប

$75,000
2 Bedroom Condo for Resale in Siem Reap, Svay Dangkum area
7

2 Bedroom Condo for Resale in Siem Reap, Svay Dangkum area

2
2
70m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$55,000
Land for Sale in Sala Kamraeuk Area
5

Land for Sale in Sala Kamraeuk Area

9m
20m
167m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$33,400$200/m²
ប្លង់រឹង
5

ប្លង់រឹង

310m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$33,000