Properties for Sales in Russey Keo (408 Found)

ផ្ទះ​លក់598
2

ផ្ទះ​លក់598

4
5
100m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$250,000
Condo លក់បន្ទាន់
8

Condo លក់បន្ទាន់

53m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$29,700
💥ផ្ទះល្វែង លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! តម្លៃក្រោមទីផ្សារខ្លាំង ម្តុំទួលសង្កែ (Code: F-000
1

4
5

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$99,000
Exceptional Commercial Land for Sale on Street 598
4

Exceptional Commercial Land for Sale on Street 598

28m
138m
3,864m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$4.06M$1,050/m²

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

​ផ្ទះលក់បន្ទាន់​តម្លៃថោកជាងទីផ្សារ​ច្រើន
6

​ផ្ទះលក់បន្ទាន់​តម្លៃថោកជាងទីផ្សារ​ច្រើន

5
5

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$88,500
🏠ផ្ទះអាជីវកម្ម២ល្វែងសម្រាប់លក់/ជួល (CHIPMONG The Park Land TK)
8

16m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$898,000
💥ផ្ទះល្វែង លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! ម្តុំទួលសង្កែ (Code: F-00051)
1

💥ផ្ទះល្វែង លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! ម្តុំទួលសង្កែ (Code: F-00051)

4
5
72m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$105,000
Prime Land Plot 600 sqm for Sale in Russey Keo District
4

Prime Land Plot 600 sqm for Sale in Russey Keo District

20m
30m
600m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$370,000$617/m²
ដីលក់ប្រញាប់ខ្លាំងលក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
5

ដីលក់ប្រញាប់ខ្លាំងលក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

462m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$500,000
ប្លង់រឹង
5

ប្លង់រឹង

6
6
121m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$375,000
💥វីឡាឃ្វីន(ធំ) លក់បន្ទាន់ខ្លាំង!  បុរីជីប ម៉ុង598 ជិតAeon2 (Code: V-00004)
1

💥វីឡាឃ្វីន(ធំ) លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! បុរីជីប ម៉ុង598 ជិតAeon2 (Code: V-00004)

6
425m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$630,000
ដីលក់ នៅក្បែរអង់តែនទួលគោក
7

ដីលក់ នៅក្បែរអង់តែនទួលគោក

1,211m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$1,655
✅វីឡាកូនកាត់ LC2 សម្រាប់លក់បន្ទាន់ខ្លាំង នៅក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ គម្រោង មឺហ្គ
1

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$109,000
ដីនឹងឃ្លាំង ទំហំ២០*៣០ តំលៃ 510000$ ទីតាំង សង្កាត់ទួលសង្កែ ខណ្ឌ ឫស្សីកែវ រាជធានី
1

600m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$510,000
ដីកែង 30m x 20m លើផ្លូវបេតុង 18m ជិត AEON 2
7

ដីកែង 30m x 20m លើផ្លូវបេតុង 18m ជិត AEON 2

592m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$592,000
ផ្ទះលក់
5

ផ្ទះលក់

3
4

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$160,000
ផ្ទះអាជីវកម្ម លក់បន្ទាន់ មានដេគ័រស្រាប់ស្អាត!!
6

ផ្ទះអាជីវកម្ម លក់បន្ទាន់ មានដេគ័រស្រាប់ស្អាត!!

5
6

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$220,000
ផ្ទះនៅទួលសង្កែលក់បន្ទាន់តម្លៃល្អខ្លាំង
1

ផ្ទះនៅទួលសង្កែលក់បន្ទាន់តម្លៃល្អខ្លាំង

2
3
85m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$82,000
ផ្ទះល្វែង សល់ដីក្រោយវែង លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! តម្លៃក្រោមទីផ្សារខ្លាំង នៅបុរីរិទ្ធទួល
1

4
5
107m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$135,000
Spacious 6 Bedroom Link House for Sale in Russey Keo Phnom Penh