Properties for Sales in Chraoy Chongvar (517 Found)

ដីលក់បន្ទាន់
4

ដីលក់បន្ទាន់

7,953m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$200
Spacious 3-Bedroom - Riverfront View for Sale at Chroy Jongvar District
9

3
3
123m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$448,360$2,750/m²
sell
2

sell

36m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$42,000
Condo For Sale
8

Condo For Sale

57m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$85,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

វីឡាភ្លោះ សម្រាប់លក់ បុរីប៉េងហួត 6A គម្រោង (ដឹស្តាមុនីរ៉ាហ៍)
1

4
5

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$245,000
🏙 La Vista One – Luxury Riverside Living, Elevated on Every Level! in Cambodia .
10

3
3
330m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1.28M$3,888/m²
Condo for sale (In project)
6

Condo for sale (In project)

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$60,000
វីឡាភ្លោះសម្រាប់លក់នៅបុរីអ័រគីដេ6A
1

វីឡាភ្លោះសម្រាប់លក់នៅបុរីអ័រគីដេ6A

4
5
220m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$249,000
🏠 វីឡាភ្លោះក្នុងគម្រោង Ever Green តម្លៃល្អខ្លាំង ក្នុងបុរី អ័រគីដេវីឡា 6A
4

4
5

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$188,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ ជ្រោយចង្វារ ៣ល្វែងជាប់គ្នា
4

ផ្ទះលក់បន្ទាន់ ជ្រោយចង្វារ ៣ល្វែងជាប់គ្នា

5
6

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$320,000
ដីលក់ 16m x 75m=1,200m2 ជិតវត្តអង្គសិម្ពលី អង្គស្នួល-កណ្ដាល
3

ដីលក់ 16m x 75m=1,200m2 ជិតវត្តអង្គសិម្ពលី អង្គស្នួល-កណ្ដាល

1,200m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$220,000
Owner resell unit urgent
8

Owner resell unit urgent

63m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$2,600
ផ្ទះអាជីវកម្ម ផ្លូវធំ ២ល្វែង លក់ 6A
3

ផ្ទះអាជីវកម្ម ផ្លូវធំ ២ល្វែង លក់ 6A

216m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$270,000
ដីបាក់ខែងលក់បន្ទាន់
1

ដីបាក់ខែងលក់បន្ទាន់

100m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$43,000
ផ្ទះអាជីវកម្ម០២ល្វែង( two shop house) សំរាបលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
5

ផ្ទះអាជីវកម្ម០២ល្វែង( two shop house) សំរាបលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$415,000
ដីលក់កំពង់អូស ចូល តាមស្ពានលេខ៩ ស្ពានជ្រោយចង្វារទំហំ 8ហិចតា23$/m2 ចរចារ
6

80,000m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$23
Land for sale
3

Land for sale

600m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$180,000
Shop House for sell
8

Shop House for sell

3
5
52m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$162,900
ផ្ទះលក់នៅបុរីជាតិប៉ុងផ្លូវជាតិ6A
8

ផ្ទះលក់នៅបុរីជាតិប៉ុងផ្លូវជាតិ6A