អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅជ្រោយចង្វារ (បានរកឃើញ 517)

The Vincent condo for sale
8

The Vincent condo for sale

48m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$65,000
Shop House at The Flora 6A
5

Shop House at The Flora 6A

4
5

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$98,500
Strategic Land for Sale in Khan Chroy Changvar – Perfect for Condominium Development
2

10m
60m
1,330m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1.86M$1,400/m²
Link House សម្រាប់លក់
8

Link House សម្រាប់លក់

3
4
76m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$120,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ដីលក់បន្ទាន់ តម្លៃក្រោមទីផ្សារ ឡូត៍កែង បុរី អាម៉ូរី ៧ មករា
7

ដីលក់បន្ទាន់ តម្លៃក្រោមទីផ្សារ ឡូត៍កែង បុរី អាម៉ូរី ៧ មករា

220m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$52,000
1 bedroom at Bali 3 facing City
8

1 bedroom at Bali 3 facing City

63m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$64,000
Sky Villa
8

Sky Villa

260m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$988,000
Condo for Sale
8

Condo for Sale

42m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$97,000
🏢 Special Price 1 Bedroom Apartment For Sale at Infinity 28 Chroy Jongva
4

64m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$85,000
ដីលក់បន្ទាន់ 22m x 26m 165,000$ ចរចា
7

ដីលក់បន្ទាន់ 22m x 26m 165,000$ ចរចា

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$165,000
វីឡាភ្លោះសម្រាប់លក់នៅបុរីភ្នំពេញផាក6A
1

វីឡាភ្លោះសម្រាប់លក់នៅបុរីភ្នំពេញផាក6A

4
5
192m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$295,000
វីឡាលក់ ឌឹ មេគ្គងរ៉ូយ៉ាល់ 17.5mx18m
8

វីឡាលក់ ឌឹ មេគ្គងរ៉ូយ៉ាល់ 17.5mx18m

5
5

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$620,000
Villa for sale
8

Villa for sale

6

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1.1M
ផ្ទះ Shop House សម្រាប់លក់
5

ផ្ទះ Shop House សម្រាប់លក់

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$400,000
Prime Land for Sale ( 7,905 sqm) in Chroy Changvar
5

Prime Land for Sale ( 7,905 sqm) in Chroy Changvar

26m
7,905m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$11.14M$1,410/m²
Penthouse For Sale
8

Penthouse For Sale

260m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$597,000
Shop House sale urgent
3

Shop House sale urgent

5
6
165m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$368,888
ដីលក់ នៅជ្រោយចង្វារ 300m ពីផ្លូវជាតិលេខ 6A
8

ដីលក់ នៅជ្រោយចង្វារ 300m ពីផ្លូវជាតិលេខ 6A

100m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$37,900
Total Petrol Station 2,213 sqm | USD 1.8M | National Road 6A
4

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1.8M
Shop house borey Orkide 6A កាច់ជ្រុងផ្លូវចូល
6

Shop house borey Orkide 6A កាច់ជ្រុងផ្លូវចូល

5
6
273m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$495,000
Development Land for Sale (3,883 sqm) – Chroy Changvar
4

Development Land for Sale (3,883 sqm) – Chroy Changvar

39m
100m
3,883m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$10.87M$2,800/m²