Properties for Sales in Chbar Ampov (610 Found)

ផ្ទះមួយបន្ទប់គេងពីបន្ទប់ទឹក
7

ផ្ទះមួយបន្ទប់គេងពីបន្ទប់ទឹក

1
2
144m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$77,000
Land for Sale in Sangkat Nirouth
4

Land for Sale in Sangkat Nirouth

10m
12m
120m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$125,000$1,041/m²
វីឡាភ្លោះ(Twin B Villa)សម្រាប់លក់🏡• ទីតាំងបុរី ប៉េង ហួត បឹងស្នោរ(PH Euro Park)
8

5
6
262m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$335,000
Small Warehouse Land Plot for Sale Along National Road 1
4

Small Warehouse Land Plot for Sale Along National Road 1

10m
30m
300m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$450,000$1,500/m²

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

15BR 16Ba Detached Villa for Sale or Rent | $3.7M/ or $15K | Chbar Ampov (Prek E
8

1,920m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$3.7M
Condo studio មានចំនូលស្រាប់(free សំភារៈមួយ set)
7

Condo studio មានចំនូលស្រាប់(free សំភារៈមួយ set)

32m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$65,000
ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់លក់ នៅបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ
7

ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់លក់ នៅបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ

4
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$455,000
វីឡាឃីង​សម្រាប់លក់​ នៅ​ក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ​
11

វីឡាឃីង​សម្រាប់លក់​ នៅ​ក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ​

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$4.6M
Prime Land for Sale in Khan Chbar Ampov – In Front of Norea Garden
4

9m
45m
396m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$514,800$1,300/m²
8BR 9Ba Twin Villas [Combined] for Sale | $970,000 - Peng Huoth Boeng Snor, Phno
10

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$970,000
🏠វីឡាឃ្វីនសម្រាប់លក់​ នៅក្នុងបុរីប៉េងហួត 60m
16

🏠វីឡាឃ្វីនសម្រាប់លក់​ នៅក្នុងបុរីប៉េងហួត 60m

6

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1.9M
Prime Land Plot ( 1,300 sqm) for sale at Chbar Ampov district
4

24m
55m
1,308m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$3.53M$2,700/m²
🏠វីឡាប្រណិតមានអាងហែលទឹក សម្រាប់លក់នៅជិតផ្លូវជាតិលេខ1 សង្កាត់ព្រែកឯង
10

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$2.7M
Twin B Villa ប្រភេទថ្មី សម្រាប់លក់  (Eco- Poli 2)
1

Twin B Villa ប្រភេទថ្មី សម្រាប់លក់ (Eco- Poli 2)

4
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$399,000
#ផ្ទះលក់ ក្បែរវត្ត វាលស្បូវ ( ម្ចាស់ផ្ទាល់) ប្លង់រឹង
8

#ផ្ទះលក់ ក្បែរវត្ត វាលស្បូវ ( ម្ចាស់ផ្ទាល់) ប្លង់រឹង

2
2
45m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$60,000
ផ្ទះលក់
3

ផ្ទះលក់

3
4m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$74,800
Linked Villa for Sale in Borey Peng Huoth Eco Delta
1

Linked Villa for Sale in Borey Peng Huoth Eco Delta

4
5
114m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$170,000
ផ្ទះលែ្វងសម្រាប់លក់បន្ទាន់នៅព្រែកប្រា ច្បារអំពៅ
1

ផ្ទះលែ្វងសម្រាប់លក់បន្ទាន់នៅព្រែកប្រា ច្បារអំពៅ

2
3
67m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$58,000
វីឡាភ្លោះTBកែងលក់បន្ទាន់
5

វីឡាភ្លោះTBកែងលក់បន្ទាន់

4
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$396,800
Prime Land for Sale in Khan Chbar Ampov – Ideal Plot with Excellent Shape
4

40m
30m
1,200m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1.2M$1,000/m²
ផ្ទះសម្រាប់លក់ប្រញ៉ាប់ ប្រភេទវីឡាកូនកាត់ LA
8

ផ្ទះសម្រាប់លក់ប្រញ៉ាប់ ប្រភេទវីឡាកូនកាត់ LA

4
5
114m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$220,000