អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅច្បារអំពៅ (បានរកឃើញ 610)

1 Bedroom Fully Furnished Condo for Sale in Koh Norea Phnom Penh
7

44m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$72,000
ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់លក់ | Shophouse For Sale, Polaris 2
1

ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់លក់ | Shophouse For Sale, Polaris 2

4
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$140,000
ដីលក់នៅព្រែកឯង
4

ដីលក់នៅព្រែកឯង

300m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$105,000
ផ្ទះអាជីវកម្មលក់បន្ទាន់​ នៅលេីផ្លូវប៉ូឡារីស (ផ្ទះមានដេគ័រ) បុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ
10

4
6

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$430,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

085: វិឡាមានអាងហែលទឹក L-Villa គល់ទទឹង
5

085: វិឡាមានអាងហែលទឹក L-Villa គល់ទទឹង

6

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$420,000
Condo Polaris 23
5

Condo Polaris 23

30m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$45,000
វីឡាភ្លោះAសម្រាប់លក់និង នៅក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ
7

វីឡាភ្លោះAសម្រាប់លក់និង នៅក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ

4
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$355,000
ដីលក់នៅជាប់ស្ថានីយទូរទស្សន៍រស្មីហង្សមាស
3

ដីលក់នៅជាប់ស្ថានីយទូរទស្សន៍រស្មីហង្សមាស

6,300m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$3.78M
ផ្ទះអាជីវកម្ម សម្រាប់លក់ នៅក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ (គម្រោង អេកូសាន់រ៉ាយ)
1

4
5
64m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$270,000
ដីលក់(ភ្នំពេញ)
4

ដីលក់(ភ្នំពេញ)

87m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$55,555
ដីលក់ក្នុងបុរីដើមមាស ច្បារអំពៅ
1

ដីលក់ក្នុងបុរីដើមមាស ច្បារអំពៅ

153m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$120,000
Queen Villa  Sale $1.35M  in Borey Peng Houth Boeung Snor Mastery Project
23

Queen Villa Sale $1.35M in Borey Peng Houth Boeung Snor Mastery Project

6

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1.35M
ព្រែកឯងដីលក់តម្លៃល្អ
7

ព្រែកឯងដីលក់តម្លៃល្អ

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$500
ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់លក់ គម្រោងCapital oneផ្លូវជាតិលេខ១
7

ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់លក់ គម្រោងCapital oneផ្លូវជាតិលេខ១

4
5
95m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$335,000
Commercial Land for Sale in Peng Huot Eco Sunrise 2
4

Commercial Land for Sale in Peng Huot Eco Sunrise 2

48m
78m
3,744m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$5.06M$1,350/m²
ដីលក់នៅសង្កាត់ព្រែកថ្មី
3

ដីលក់នៅសង្កាត់ព្រែកថ្មី

1,206m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$259,999
Prime 6,369 sqm Land for Sale Along National Road 1, Khan Chbar Ampov
4

45m
140m
6,369m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$3.18M$500/m²
វីឡា Twin លក់បន្ទាន់ខ្លាំង ១០នាទីបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ
6

វីឡា Twin លក់បន្ទាន់ខ្លាំង ១០នាទីបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ

4
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$249,999
វីឡាកូនកាត់ LC1 លក់បន្ទាន់ខ្លាំងមានតែមួយក្នុងតំបន់
1

វីឡាកូនកាត់ LC1 លក់បន្ទាន់ខ្លាំងមានតែមួយក្នុងតំបន់

2
3

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$99,900
Hard title
5

Hard title

1,261m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1.1M
លក់បន្ទាន់ ( មិនត្រូវការ Agency )
1

លក់បន្ទាន់ ( មិនត្រូវការ Agency )

4
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$180,000