ដីលក់ឬជួល នៅពោចិនតុង (ម្ចាស់ដើមផ្ទាល់) / land for sale
247m²ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ
$65,000
ដី លក់ប្រញ៉ាប់ (10m*15.50m) តម្លៃ $65,000(ចរចា)
155m²ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ
$65,000
ផ្ទះលក់ប្រញាប់តម្លៃលក់បន្ទាន់
3
4ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប
$34,000
ដីលក់ ឆ្នេរអង្កោល រង្វង់មូលសេះស ខេត្តកែប
30,000m²ដំណាក់ចង្អើរ, កែប
$200
ផ្ទះល្វែងសម្រាប់លក់ 59500 ចរចារ
ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ
$59,500
ដី2ឡូលក់បន្ទានជាប់ផ្លូវបេតុង រដ្ឋ 10×22 តម្លៃចរចារ ប្លង់រឹង
220m²កំបូល, ភ្នំពេញ
$32,000
ដីចំការ៥៧ហិតា2,600$/Ha (ចំណូលពីការជួល៥,០០០$ក្នុង១ឆ្នាំ)
គាស់ក្រឡ, បាត់ដំបង
$2,600
ដីលក់ ចំការស្វាយ ខេត្តកំពង់ស្ពឺ
15m²ភ្នំស្រួច, កំពង់ស្ពឺ
$1
ដីលក់នៅក្រោយបុរីលឹម ឈាងហាក់
1,830m²បន្ទាយមាស, កំពត
$85
SEAFOREST VIEW Hill top land in Mondulkiri
1,000m²សែនមនោរម្យ, មណ្ឌលគិរី
$19,500
ដីលក់បន្ទាន់នៅក្រុងសិរីសោភណ័(ហ៊ុយឡេង)
168m²កំពង់ស្វាយ, កំពង់ធំ
$6,800
ដីកោះកុងសំរាប់លក់ នៅជិតវត្តថ្មី ក្រុងខេមរភូមិន្ទ
323m²ខេមរភូមិន្ទ, កោះកុង
$22,000
ផ្ទះលក់ ជិតស្ពានដែកចម្ការដូង បត់មកផ្លូវ371តិច
មានជ័យ, ភ្នំពេញ
$70,000
ដីលក់នៅសង្កាត់គោករកា 59,999 ដុល្លារ (ប្រញាប់)
180m²ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ
$59,999
Condo sale and rent specia price
91m²បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ
$1,500
ដីលក់/ជួលប្រញ៉ាប់ ៖ ចុះពីផ្លូវជាតិលេខ3, នៅសង្កាត់ចោមចៅ1, ខណ្ឌពោធិ៍សែនជ័យ, រាជធាន
4,100m²ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ
$299
បែកចាន ផ្លូវជាតិលេខ 4( 5*20)លក់បន្ទាន់ខ្លាំង
100m²អង្គស្នួល, កណ្ដាល
$25,700
ផ្ទះផ្សារកណ្តាលលក់បន្ទាន់
ដូនពេញ, ភ្នំពេញ
$61,000
ដីឆ្នេរសមុទ្រនៅថ្មរធំសម្រាប់លក់( 947m2)85/m2
947m²ព្រៃនប់, ព្រះសីហនុ
$85
⚡️ដីសម្រាប់លក់ មានចំការដូងក្រអូបនិងដូងប៉ាល់ 400ដេីម ទំហំផ្លូវ15m ចំងាយ63km ពីភ្ន
104,541m²កំបូល, ភ្នំពេញ
$2.7
ដីលក់ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ71ជាប់បឋមសិក្សាដូនធីក្បាលដី7មx50ម
350m²ចំការលើ, កំពង់ចាម
$16,000
💥វីឡាកូនកាត់ LA លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! នៅក្បែររោងចក្រសាបៀរកម្ពុជា ជិត Aeon3 (Code: F
ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$58,000
ដីលក់ទំហំ 9694m2 ត្រពាំងសាលា សង្កាត់ពងទឹក ខណ្ឌដង្កោ
9,694m²ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$135
Land for sale very urgent
70,000m²គូលែន, ព្រះវិហារ
$2,100
ដីលក់ជាប់ផ្លូវ130 ( ភ្នំបាសិត )
12,765m²អង្គស្នួល, កណ្ដាល
$99
ដីសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ
973m²ចំការមន, ភ្នំពេញ
$1,800
ដីលក់ជាប់ផ្លូវ (ទិញទុកចំណេញ)111/m2
1,450m²កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល
$120
ដីសំរាប់លក់នៅ សង្កាត់បឹងកក់2 ខណ្ឌទួលគោក ភ្នំពេញ
1,200m²ទួលគោក, ភ្នំពេញ
$2,900
ដីសម្រាប់ជួល ឬលក់ នៅលើផ្លូវជាតិលេខ 4 ខេត្តកំពង់ស្ពឺ (ទំហំដីៈ 5ហិចតា)
5m²ភ្នំស្រួច, កំពង់ស្ពឺ