លក់ផ្ទះ នៅក្រោយផ្សារជីបម៉ុង បាក់ទូក ផ្លូវចេញចូលឡានបាន
50m²៧មករា, ភ្នំពេញ
$48,000
001: ដីតាខ្មៅ 9,842m2 ជិតក្រវ៉ាត់ក្រុង 3
9,842m²តាខ្មៅ, កណ្ដាល
$85
ដីភូមិស្អាតលក់ឡៃឡុងប្រញាប់ស្មើជ្រុងក្បែរផ្លូវជាតិលេខ៥ 13m*48m
624m²មានជ័យ, ភ្នំពេញ
$26,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ រោងចក្រអូរនាង ក្រុងប៉ោយប៉ែត
ប៉ោយប៉ែត, បន្ទាយមានជ័យ
$14,500
Land for Sale along main road (32m), road to the new airport
6,838m²កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល
$85
ដីលក់ ដីអាចធ្វេីប្លងរឹងបាន
1,000m²ច្បារមន, កំពង់ស្ពឺ
$14,900
វីឡាModernមុខសួនកែងសម្រាប់លក់បន្ទាន់ខ្លាំង នៅក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ គម្រោង Eco
ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ
$6,999
Land for Sale along Ring Road2 Near Hun Sen Blvd (60m)
22,000m²ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$1,000
Land for Sale near AEON 3 Shopping Mall
3,688m²មានជ័យ, ភ្នំពេញ
$2,000
លក់ដីឡូតិ៍ 5mX20m សំរាប់សង់ផ្ទះនៅសមរម្យនិងតំលៃ
100m²អង្គស្នួល, កណ្ដាល
$15,999
ដីលក់ ស្ថិតនៅជិតទីរួមខេត្តមណ្ឌលគិរី
9,000m²សែនមនោរម្យ, មណ្ឌលគិរី
$1,500
📢 ដីលក់នៅតំបន់អភិវឌ្ឍន៍ ក្រុងអរិយក្សត្រ
26,291m²អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល
$100
ដីលក់នៅសង្កាត់ក្របីរៀល ក្រុងសៀមរា
120m²សៀមរាប, សៀមរាប
$16,000
Investment land for Sale in Kandek Commune, national road 6
ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប
$85/m²
Land for Sale 1430 sqm in Kan Daek Commune, Prasat Bakong District, Siem Reap
ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប
$100/m²
ដីនៅក្បែរក្រុងរណប បឹងតាមោក នៅជាប់មាត់បឹងអូកុង
238m²ពញាឮ, កណ្ដាល
$7,777
ដីខ្នាតវីឡាលក់ខាតក្រោមទីផ្សារ ចម្ងាយ2គីឡូពី🌊🏖អូត្រ្តេស 159$/sqm
1,150m²ព្រៃនប់, ព្រះសីហនុ
$159
ដីលក់កណ្តាលក្រុងកំពត 5m x 20m
100m²សំរោងទង, កំពង់ស្ពឺ
$19,800
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ ផ្ទះលក់បន្ទាន់ តម្លៃដើម65,000$ ឡូវលក់តែ 45,000$
កំបូល, ភ្នំពេញ
$45,000
急售 - Time Square 7 Condo(2室2卫)
76m²ទួលគោក, ភ្នំពេញ
$39,000
#ដីលក់បន្ទាន់ ចុះពីផ្លូវលេខ4 ចំងាយ4km
70,000m²កំបូល, ភ្នំពេញ
$35
📣 ដីលក់ ជាប់ផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុងទី 3
16,095m²កំបូល, ភ្នំពេញ
$350
ដីលក់ ជិតផ្លូវសម្តេចហ៊ុនសែន 60m
ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$1,350
10000 sq m SEA FOREST VIEW land in Mondulkiri
10,000m²សែនមនោរម្យ, មណ្ឌលគិរី
$40,000
Land for Sale (Behind lSl Area) near concrete road 105 & national road 2
7,296m²កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល
$65
Land in Kep for retreat home
1,215m²កែប, កែប
$35,000
វីឡាទោលលក់ មានប្លង់រឹងត្រឹមត្រូវ សំណង់សង់រួច100%
សៀមរាប, សៀមរាប
$6,789