អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 10000)

ដីលក់ក្រោមតំលៃទីផ្សារ 60000$ (ម្ចាស់ដីផ្ទាល់)
10

ដីលក់ក្រោមតំលៃទីផ្សារ 60000$ (ម្ចាស់ដីផ្ទាល់)

979m²

អង្គស្នួល, កណ្ដាល

$60,000$62/m²
ផ្ទះល្វែងលក់បន្ទាន់(ម្ចាស់ដើមផ្ទាល់)
10

ផ្ទះល្វែងលក់បន្ទាន់(ម្ចាស់ដើមផ្ទាល់)

1
1
80m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$35,000$450/m²
Villa For Sale in Borey Orkide Street 2004
4

Villa For Sale in Borey Orkide Street 2004

625m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$950,000
ដីលក់បន្ទាន់
2

ដីលក់បន្ទាន់

12m²

អង្គស្នួល, កណ្ដាល

$12$10/m²

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ដីលក់ជាប់ផ្លូវ 10m  ទំហំ 75m x 300m
1

ដីលក់ជាប់ផ្លូវ 10m ទំហំ 75m x 300m

22,499m²

ល្វាឯម, កណ្ដាល

$35
Land for sale
1

Land for sale

291m²

តាខ្មៅ, កណ្ដាល

$65,500$225/m²
ដីលក់ក្រុងអរិយក្សត្រទំហំ 21.80m x 72m
4

ដីលក់ក្រុងអរិយក្សត្រទំហំ 21.80m x 72m

15,696m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$250,000
ដីលក់បន្ទាន់ ព្រែកលួង
5

ដីលក់បន្ទាន់ ព្រែកលួង

4,000m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$130
ដីលក់ទំហំ7ហិតាជាងក្នុងខេត្តសៀមរាប
4

ដីលក់ទំហំ7ហិតាជាងក្នុងខេត្តសៀមរាប

76,102m²

សូទ្រនិគម, សៀមរាប

$6/m²
ដីលក់សារកាកែវ ទំហំ (10902)m2
4

ដីលក់សារកាកែវ ទំហំ (10902)m2

10,902m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$120
Special 1-Bedroom  elegantly designed space - In Bkk1
6

Special 1-Bedroom elegantly designed space - In Bkk1

1
1
61m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$188,888
Japanese Tower Hot Sale - In Bkk1 ( World Class Quality )
5

Japanese Tower Hot Sale - In Bkk1 ( World Class Quality )

1
1
31m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$98,800
ដីលក់បន្ទាន់ប្រភេទដីអាជីវកម្មព្រែកលួង ទំហំ  2311m2
4

ដីលក់បន្ទាន់ប្រភេទដីអាជីវកម្មព្រែកលួង ទំហំ 2311m2

23,112m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$449,999
Land with 10 Rooms Generated Income Asset For Sale in Khan Por Senchey
6

15m
56m
840m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$450,000
1 Bedroom Unit for Sale at Infinity 28 Condominium
10

1 Bedroom Unit for Sale at Infinity 28 Condominium

1
1
61m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$90,000$1,475/m²
ផ្ទះលក់បន្ទាន់នៅឈូកវ៉ា2
3

ផ្ទះលក់បន្ទាន់នៅឈូកវ៉ា2

2
3
188m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$56,800
ដីភូមិលក់បន្ទាន់អរិយក្សត្រ 12m x 50m
3

ដីភូមិលក់បន្ទាន់អរិយក្សត្រ 12m x 50m

600m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$140,000
ដីលក់នៅក្រោយវត្តឃ្មួញ លើផ្លូវ20m
4

ដីលក់នៅក្រោយវត្តឃ្មួញ លើផ្លូវ20m

514m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$300,000
🔥 SPECIAL DEALS – VALID ONLY ON 9 MAY (FULL DAY) • Studio (33.14m²) – from $55,382 - River View
1

1
1
33m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$55,382
Morgen MCC For sale
10

Morgen MCC For sale

35m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$29,000
ដីលក់ព្រែកលួងទំហំ 30m x 100m
3

ដីលក់ព្រែកលួងទំហំ 30m x 100m

3,000m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$70
Luxury Condo with Premium Layout Collection 3bedroom - River View
8

3
127m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$250,000
Penthouse
10

Penthouse

3
4
248m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1.2$3,636/m²
🎉 TIME SQUARE 9 Project (BKK1) is now officially open for Pre-Sale and unit reservations! 1400$/m2
11

1
1
75m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$105,000$1,400/m²
ដីលក់ព្រែកអំពិល ទំហំ 17m x 100m
4

ដីលក់ព្រែកអំពិល ទំហំ 17m x 100m

1,700m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$80
ដីលក់ព្រែកអំពិលទំហំ
3

ដីលក់ព្រែកអំពិលទំហំ

4,704m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$90
Top Luxury 2Bedroom Special Offer - Bkk3
4

Top Luxury 2Bedroom Special Offer - Bkk3

2
2
75m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$83,000
លក់បន្ទាន់ | ផ្ទះវីឡាកូនកាត់ 2ចូលគ្នា 5បន្ទប់គេង | $176K (ចរចារ)
5

5
6
147m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$176,000
Luxury river view condo with READY TO MOVE IN status  Best price, best location, best investment !
1

Luxury river view condo with READY TO MOVE IN status Best price, best location, best investment !

3
92m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$188,000
🔥 ខុនដូរគម្រោងថ្មីរបស់ Morgan Group កំពុងបើកហើយ!!!👉 $35,999/ unit ចុះសល់ 29,600$/unit
10

1
1
39m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$29,600
Studioroom For Sale at Khan Mean Chey
7

Studioroom For Sale at Khan Mean Chey

1
1
31m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$46,000
ដីលក់បន្ទាន់ក្រុងអរិយក្សត្រទំហំ  3904m²
4

ដីលក់បន្ទាន់ក្រុងអរិយក្សត្រទំហំ 3904m²

3,904m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$580
A New Luxury Residence Near Bkk3 - Pre Sale Early Birds
14

A New Luxury Residence Near Bkk3 - Pre Sale Early Birds

1
1
63m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$75,158$1,196/m²
2BR For Sale at Khan Mean Chey
7

2BR For Sale at Khan Mean Chey

2
1
61m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$75,000
ខុនដូអារ៉ាកាវ៉ានៅថ្មី ដាក់លក់តម្លៃ $30,500 បន្ទប់ស្ទីតយ៉ូ ទិញដាច់
8

1
1
24m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$30,500
🏝️🏝️ 3-Bedroom Sea View Unit for Only $113,999  🪟 The unit faces directly toward the sea
5

🏝️🏝️ 3-Bedroom Sea View Unit for Only $113,999 🪟 The unit faces directly toward the sea

3
113m²

ព្រះសីហនុ, ព្រះសីហនុ

$113,999
Land for Sale at 480 sqm Near Peng Huoth The Star Mera Garden
4

24m
20m
480m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$210,000$438/m²
ដីលក់បន្ទាន់ព្រែកលួងជាប់ផ្លូវធំស្អាតទំហំ : 15m x 70m
5

ដីលក់បន្ទាន់ព្រែកលួងជាប់ផ្លូវធំស្អាតទំហំ : 15m x 70m

1,050m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$40
ដីលក់ជិតផ្លូវ42 វត្តភ្នៀត
10

ដីលក់ជិតផ្លូវ42 វត្តភ្នៀត

5,078m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$345,000
🔥 HOT DEALS – READY TO CLOSE AT VUE ASTON 🔥
2

🔥 HOT DEALS – READY TO CLOSE AT VUE ASTON 🔥

2
96m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$157,288