ផ្ទះអាជីវកម្ម លើផ្លូវ 598 លក់បន្ទាន់ខ្លាំង
4
5ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ
$189,000
ក្រុងប៉ោយប៉ែត.ដីលក់នៅផ្លូវ59. 4ឡូវជាប់គ្នា
400m²ម៉ាឡៃ, បន្ទាយមានជ័យ
$35,555
ខុនដូ ទីតាំងល្អនៅបឺងកក់ ក្បែរផ្សារ View Park, Eden garden
40m²ដូនពេញ, ភ្នំពេញ
$75,000
Any units J Tower 2 BKK1 for Resale
91m²បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ
$230,000
Excellent Commercial Land in Stung Mean Chey 2
មានជ័យ, ភ្នំពេញ
$862,000
ដីសម្រាប់លក់នៅសង្កាត់ព្រែកហូ - Land for Sale in Sangkat Prek Ho
1,003m²ស្រីសន្ធរ, កំពង់ចាម
$595
ដីជាប់ផ្លូវជាតិលេខ៣ ស្រុកឈូក ខេត្តកំពត
7,254m²ឈូក, កំពត
$0.1
2 160$ មួយម៉ែត្រដើរ ចរចារ ផ្លូវជាតិ 129D ទៅសាលាស្រុកកោះអណ្តែត។
4,723m²កោះអណ្ដែត, តាកែវ
$2,160
ដីលក់តម្លៃ ធូរថ្លៃ នៅជិតផ្លូវ 598 ទួលគោក
1,144m²ទួលគោក, ភ្នំពេញ
$1,450
ផ្ទះល្វែងពីរជាន់ជិតផ្សាMakro(បូរីភ្នំពេញថ្មី) ម្ចាស់ផ្ទាល់
សែនសុខ, ភ្នំពេញ
$295,000
ដីលក់ធូខ្លាំង ប្រញ៉ាប់លុយ 15mX15m
225m²កំពង់រោទិ៍, ស្វាយរៀង
$6,800
Prime Commercial Land for Sale in Kandal Steung
កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល
$655,248$68/m²
វីឡាភ្លោះAសម្រាប់លក់នៅ បុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ | TwinA Villa Borey Peng Huoth Boeung
4
5ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ
$325,000
Land For Sale near Chhoukva3, Krang Thnong sensok
សែនសុខ, ភ្នំពេញ
$130,000
🏡 2 Bedroom – Type B , Only 6 units per floor - Bkk1
104m²បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ
$256,899
Villa For Sale Or Rent!!!
5
837m²ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$7,000
Land for Sale along 7 Makara Road (National Road No. 3)
11,000m²ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$135
Single villa for sale at borey ML prek chrey
4
4ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$203,000
ដីសម្រាប់លក់នៅក្នុងបុរីកាំងម៉េង
600m²ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$135,000
ផ្ទះអាជីវកម្មលក់ ផ្លូវ 1003 ទល់មុខផ្សារម៉ាក្រូ
4
5សែនសុខ, ភ្នំពេញ
$399,900
ដីលក់ ៥x២០ ម្តុំស្រែប្រាំង ប្លង់រឹង ផ្លូវមុខក្រោយ ដីមិនលិចទឹក
102m²សង្កែ, បាត់ដំបង
$6,000
2366m2 ដីលក់បន្ទាន់ (ម្ចាស់ផ្ទាល់) ទីតាំងប្រមូលផ្តុំដោយ ឃ្លាំង រោងចក្រ ឧស្សាហកម្
2,366m²កំពង់ស្វាយ, កំពង់ធំ
$32
ដីលក់នៅជិតបុរីពិភពថ្មីឈូកវ៉ា2
3,145m²បន្ទាយមាស, កំពត
$250
007: ដីព្រែកខ្សេវ 8,789m2 ក្រុង តាខ្មៅ
8,789m²តាខ្មៅ, កណ្ដាល
$58
ទីតាំងដីមានសក្តានុពល(ជិតព្រលានយន្តហោះថ្មី)ចរចារបាន
7,169m²សំរោង, តាកែវ
$82,400