អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 4193)

3 Bedroom Link Villa for Sale in Chroy Jongva
6

3 Bedroom Link Villa for Sale in Chroy Jongva

3
3
160m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$135,000
ផ្ទះល្វែងម្តុំផ្សារPCសម្រាប់លក់
3

ផ្ទះល្វែងម្តុំផ្សារPCសម្រាប់លក់

5
4
67m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$120,000
🏘 ផ្ទះល្វែង នៅបឹងទំពុន ជិតផ្លូវ371 ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង (កូដ​៖ A05-005749)
5

4
5

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$150,000
ផ្ទះOrkidē ផ្លូវភ្លោះធំជិតសាលាប៊ែលធី ក្លឹបហាត់ប្រាណ
4

ផ្ទះOrkidē ផ្លូវភ្លោះធំជិតសាលាប៊ែលធី ក្លឹបហាត់ប្រាណ

4
5

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$182,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ផ្ទះលក់បន្ទាន់
8

ផ្ទះលក់បន្ទាន់

5
6

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$370,000
ផ្ទះ២ល្វែងសម្រាប់លក់នៅទល់មុខវិទ្យាល័យបឹងត្របែក
2

ផ្ទះ២ល្វែងសម្រាប់លក់នៅទល់មុខវិទ្យាល័យបឹងត្របែក

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$6,500
🏘 វីឡាភ្លោះ កែង(Twin) ក្នុងបុរី ជីបម៉ុងលែន 60ម ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង ​
4

4
5

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$490,000
Flathouse for Sale at borey New world Chhok Va1 ផ្ទះល្វែង  លក់បន្ទាន់ នៅបុរីពិភព
5

Flathouse for Sale at borey New world Chhok Va1 ផ្ទះល្វែង លក់បន្ទាន់ នៅបុរីពិភព

2
3
4m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$49,500
ផ្ទះជួលឬលក់
7

ផ្ទះជួលឬលក់

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$500,000
House 🏠 for sale
5

House 🏠 for sale

2
1

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$29,000
Excellent Shophouse for Sale on Street 371
3

Excellent Shophouse for Sale on Street 371

5
4
224m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$600,000
🏘 វីឡាភ្លោះ (Twin) ក្នុងបុរី លឹមឈាងហាក់ចំការដូង ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
3

4
5

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$154,000
ផ្ទះល្វែងលក់
1

ផ្ទះល្វែងលក់

4
4
54m²

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$290,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់នៅបឹងសាឡាង
1

ផ្ទះលក់បន្ទាន់នៅបឹងសាឡាង

3
3

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$139,000
Spacious Twin Villa in Prime Borey Chip Mong 60m  Family Ready
4

Spacious Twin Villa in Prime Borey Chip Mong 60m Family Ready

4
5
72m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$530,000
Toul Kork 15x25 3200$/m2
2

Toul Kork 15x25 3200$/m2

6
6
363m²

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$3,200
ផ្ទះសម្រាប់លក់ផ្ទះកែងសល់ចំហៀង២ម៉ែត្រកន្លះ
1

ផ្ទះសម្រាប់លក់ផ្ទះកែងសល់ចំហៀង២ម៉ែត្រកន្លះ

4
5
72m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$230,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់
6

ផ្ទះលក់បន្ទាន់

6
4
150m²

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$350,000
🏘 ផ្ទះល្វែង (ខាង) នៅជិតផ្សារចំរើនផល​ (បឹងទំពុន) ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
4

4
5

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$95,000
PH-014991
3

PH-014991

5
6
196m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$220,000
ដី និងផ្ទះជួល ភ្នំពេញថ្មី
8

ដី និងផ្ទះជួល ភ្នំពេញថ្មី

1,260m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1.13M
Big villa for sale in 2004 area near downtown street
5

Big villa for sale in 2004 area near downtown street

1,445m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$3M
080: ផ្ទះល្វែង 4.15mx 16m ជិតផ្លូវ 2004
3

080: ផ្ទះល្វែង 4.15mx 16m ជិតផ្លូវ 2004

3
3
69m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$95,000
🏘 ផ្ទះអាជីវកម្ម នៅលើផ្លូវ371 ក្នុងបុរី សូនី ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង (កូដ៖​	A05
3

🏘 ផ្ទះអាជីវកម្ម នៅលើផ្លូវ371 ក្នុងបុរី សូនី ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង (កូដ៖​ A05

6

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$168,000
Linked House End Lot for Sale in La Palm Residences
5

Linked House End Lot for Sale in La Palm Residences

3
4
129m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$180,000
1ល្វែង រឺ លក់3ល្វែង
1

1ល្វែង រឺ លក់3ល្វែង

4
4

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$125,000
ផ្ទះលក់ក្រុងប៉ោយប៉ែត 33000$ចរចា
8

ផ្ទះលក់ក្រុងប៉ោយប៉ែត 33000$ចរចា

2
1
58m²

ប៉ោយប៉ែត, បន្ទាយមានជ័យ

$33,000
ផ្ទះលក់ក្រោមទីផ្សារ (ផ្ទះ 4.2 × 14  ដី 80 ម៉ែត្រការ៉េ)
8

ផ្ទះលក់ក្រោមទីផ្សារ (ផ្ទះ 4.2 × 14 ដី 80 ម៉ែត្រការ៉េ)

2
3
80m²

បន្ទាយមាស, កំពត

$54,500
ផ្ទះអាជីវកម្ម
7

ផ្ទះអាជីវកម្ម

4
5
300m²

កំពង់ចាម, កំពង់ចាម

$800,000
Invest in Your Future: Prime Shophouse on Street 163
3

Invest in Your Future: Prime Shophouse on Street 163