អចលនទ្រព្យនៅដង្កោ (បានរកឃើញ 1343)

វីឡាឃ្វីនB សម្រាប់ជួល (បុរី​ជីបម៉ុង​ ផាកលែន​ ៥០ម៉ែត្រ​)
2

វីឡាឃ្វីនB សម្រាប់ជួល (បុរី​ជីបម៉ុង​ ផាកលែន​ ៥០ម៉ែត្រ​)

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$2,500/ខែ
Land for sale in Sangkat Pong Tuek
6

Land for sale in Sangkat Pong Tuek

60m
150m
9,330m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$1.26M$135/m²
ដីជួលនៅខណ្ឌដង្កោ ក្បែរវត្តព្រែកថ្លឹង
8

ដីជួលនៅខណ្ឌដង្កោ ក្បែរវត្តព្រែកថ្លឹង

4,500m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$2,000/ខែ
House for rent
8

House for rent

4
5

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$500/ខែ

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

Development Land for Sale near AEON Mall 3, Dangkor District, Phnom Penh
7

190m
700m
116,085m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$29M$250/m²
PL-015901
1

PL-015901

213m
25,832m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$4.49M$174/m²
ផ្ទះលក់ 15mn ពីប្រលានថ្មី
8

ផ្ទះលក់ 15mn ពីប្រលានថ្មី

2
3
88m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$74,500
ដីសំរាប់លក់ខាតដើម
6

ដីសំរាប់លក់ខាតដើម

300m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$70,000
Corner Land for Rent along National Road 2, Korsov Roundabout
1

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$3,000/ខែ
Flat E0 E1 for rent
7

Flat E0 E1 for rent

4
4
100m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$280/ខែ
ដីលក់បន្ទាន់ ជាប់ប្រឡាយ៤០ម
1

ដីលក់បន្ទាន់ ជាប់ប្រឡាយ៤០ម

2,011m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$138
វីឡាភ្លោះលក់នៅបុរីលឹមជាងហាក់ស្ពានដែក
1

វីឡាភ្លោះលក់នៅបុរីលឹមជាងហាក់ស្ពានដែក

4
5
147m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$159,000
ដីលក់បន្ទាន់លើផ្លូវទំនប់ 7មករា
4

ដីលក់បន្ទាន់លើផ្លូវទំនប់ 7មករា

3,595m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$410
វីឡា​
8

វីឡា​

5
5
500m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$520,000
ដីស្រែផ្លូវជាតិលេខ៣ ជាប់ផ្លូវ៣០ម៉ែត្រ (កំពុងធ្វើផ្លូវ)
3

ដីស្រែផ្លូវជាតិលេខ៣ ជាប់ផ្លូវ៣០ម៉ែត្រ (កំពុងធ្វើផ្លូវ)

2,500m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$220
🏘 ផ្ទះល្វែង(កែង) ក្នុងបុរី លឹមឈាងហាក់ចំការដូង ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
5

2
2

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$152,000
វីឡាលក់ ខ្នាតស្តង់ដា ប្លង់រឹងត្រឹមត្រូវ
8

វីឡាលក់ ខ្នាតស្តង់ដា ប្លង់រឹងត្រឹមត្រូវ

3
4
227m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$38,888
ដី4800m2 លក់បន្ទាន់ក្បែរបុរីចន្ទគិរី $270/m2
8

ដី4800m2 លក់បន្ទាន់ក្បែរបុរីចន្ទគិរី $270/m2

4,800m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$270
🏡ផ្ទះល្វែង ក្នុងបុរី​ ពិភពថ្មីត្រពាំងថ្លឹង ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
1

4
5
72m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$110,000
Flat with Fence; Cambodia Beer factory road 217