Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5

ដីលក់​ Land for Sale 20x76m ជាប់ផ្លូវប៉េតុង ទំហំ30m ជិតគម្រោងអភិវឌ្ឍ ផ្លូវ60m​ ក

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$456,000
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area1,520m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់ លើផ្លូវធំ តំបន់អភិវឌ្ឍថ្មី ហ៊ុមព័ទ្ធដោយអគាររដ្ឋបាល និងមន្ទីរខេត្តសៀមរាប
-តម្លៃដី៖ USD 456,000 (ចរចា)
-ទំហំដី៖ ទទឹង 20ម៉ែត្រ, បណ្តោយ 76ម៉ែត្រ, 1,520 ម៉ែត្រការ៉េ (ប្លង់រឹង)
-ផ្លូវប៉េតុងចូលមុខដីមានទំហំ 30 ម៉ែត្រ
-ចុះពីផ្លូវ 60 ម៉ែត្រ ខ្យូងយូ ប្រហែល 300 ម៉ែត្រ ដល់ទីតាំងដី
-ដីនៅជិតមណ្ឌលមន្ទីររដ្ឋបាលខត្តសៀមរាប, សណ្ឋាគារសុខាសៀមរាបអង្គរ ផ្លូវ60ម, ផ្លូវរាត្រីកុងតឺណើរ The Palm, តំបន់កំសាន្ត,‍‌ល...។
-ផ្លូវធំទូលាយ បរិយាកាសរស់នៅ ឬប្រកបអាជីវកម្មល្អ
-ទីតាំងដីស្ថិតនៅភូមិអញ្ចាញ សង្កាត់នគរធំ ក្រុងសៀំមរាប ខេត្តសៀមរាប ។
Located:
https://goo.gl/maps/vwuBTJJf1t3ECDVG7
....................................................................................
Land for sale on main road, new development area, surrounded by Siem Reap Provincial Office of Administration and Department
-Land Price: USD 456,000 (Negotiable)
-Land size: 20m wide. Length 76 m. 1,520 square meters (Hard title)
-The road in front of the land is 30m
-Down from the road 60 m about 300 meters to the land location
-Land near Siem Reap Provincial Office of Administration and Department, Sokha Siem Reap Hotel, Palm Container Night Market, Recreation Area, Etc....
-Large road, good living or working place
-Land location in Sangkat Nokor Thom, Siem Reap city, Siem Reap province.
Located:
https://goo.gl/maps/vwuBTJJf1t3ECDVG7

Similar Properties

ដីសម្រាប់លក់នៅក្នុងក្រុងសៀមរាប នៅជាប់នឹងបុរីរដ្ឋបាលខេត្តសៀមរាបផ្លូវ60m
8

4,080m²

Siem Reap, Siem Reap

$550
Land for Sale in Siem Reap, Siem Reap Commune
9

Land for Sale in Siem Reap, Siem Reap Commune

3,700m²

Siem Reap, Siem Reap

$444,000$120/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

45m
47m
1,792m²

Siem Reap, Siem Reap

$400,000$224/m²
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

30m
25m
718m²

Siem Reap, Siem Reap

$502,600$700/m²
Land for Sale in Chreav area, Siem Reap City
5

Land for Sale in Chreav area, Siem Reap City

45m
72m
3,315m²

Siem Reap, Siem Reap

$397,800$120/m²
847sqm Land for Sale in Siem Reap, Songkat Siem Reap area
5

847sqm Land for Sale in Siem Reap, Songkat Siem Reap area

20m
45m
847m²

Siem Reap, Siem Reap

$525,140$620/m²
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

25m
38m
934m²

Siem Reap, Siem Reap

$513,700$550/m²
ដីលក់
1

ដីលក់

810m²

Siem Reap, Siem Reap

$30,000
ដីលក់
6

ដីលក់

594m²

Siem Reap, Siem Reap

$85,000
ដីលក់
8

ដីលក់

2,954m²

Siem Reap, Siem Reap

$1,000
❇☎️✅ចុះតម្លៃជូន 1900$ ភ្លាម Urgent Sale of Land in Siem Reap City
8

145m²

Siem Reap, Siem Reap

$34,900
Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់
5

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់

533m²

Siem Reap, Siem Reap

$160
ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
5

ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

520m²

Siem Reap, Siem Reap

$145,000
ដីលក់ប្រញាប់ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ 6 ពីរង្វង់មូលស្វាយធំ 1500ម 29m x 35m
7

1,020m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$450,000
ដីលក់ប្រញាប់ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ 6 ពីរង្វង់មូលស្វាយធំ 1000ម 27m x 52m
8

1,400m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$450,000
ដីលក់សៀមរាប
4

ដីលក់សៀមរាប

Siem Reap, Siem Reap

$95,000
សៀមរាប
3

សៀមរាប

200m²

Siem Reap, Siem Reap

$68
ដីលក់បន្ទាន់ 14x21m2 ក្រោយតារាងបាល់ទាត់ហានុមាន (ប្រញ៉ាប់លុយដោះបំណុល)
5

294m²

Siem Reap, Siem Reap

$73,500
ដីលក់ភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាបចូលតាមផ្លូវផ្ទះទ្រីដាណា12m×22.5m/385
5

275m²

Siem Reap, Siem Reap

$38,500
ដីម្ចាស់ផ្ទាល់លក់បន្ទាន់
3

ដីម្ចាស់ផ្ទាល់លក់បន្ទាន់

300m²

Siem Reap, Siem Reap

$35,000