Property 1
Property 2
Property 3
Property 4

ដីលក់សៀមរាប

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$95,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Sub Property TypeLand

Description

#ForSale
ដីលក់ ទំហំ 30m x 40m
តំលៃ 95,000$ ចរចា
ទីតាំងនៅភូមិត្រពាំងសេះ សង្កាត់គោកចក ក្រុងសៀមរាប ខេត្តសៀមរាប។
ផ្ទេរសិទ្ធិត្រឹមភូមិសង្កាត់

Similar Properties

ដី&ផ្ទះសម្រាប់លក់បន្ទាន់
7

ដី&ផ្ទះសម្រាប់លក់បន្ទាន់

150m²

Siem Reap, Siem Reap

$80,000
ដីលក់ទល់មុខផ្សាដេីមក្រឡាញ់
6

ដីលក់ទល់មុខផ្សាដេីមក្រឡាញ់

136m²

Siem Reap, Siem Reap

$55,555
ដីលក់ 8x20 ខេត្ត​សៀមរាប​ ផ្សារដើមក្រឡាញ់
2

ដីលក់ 8x20 ខេត្ត​សៀមរាប​ ផ្សារដើមក្រឡាញ់

160m²

Siem Reap, Siem Reap

$65,000
ដីលក់បន្ទាន់ ក្រុងសៀមរាប
8

ដីលក់បន្ទាន់ ក្រុងសៀមរាប

400m²

Siem Reap, Siem Reap

$55,000
ដីលក់បន្ទាន់នៅក្រុងសៀមរាបសង្កាត់ជ្រាវចំងាយពីផ្សារជ្រាវ700ម៉ែត្រ
2

1,458m²

Siem Reap, Siem Reap

$94,000
Land for sale
3

Land for sale

600m²

Siem Reap, Siem Reap

$90,000
ដីលក់អាចប្រកបអាជីវកម្ម នៅជិតផ្សារក្របីរៀល ផ្លូវកៅសូកំពុងចាក់ថ្មី
7

880m²

Siem Reap, Siem Reap

$95,000
ដីលក់
6

ដីលក់

594m²

Siem Reap, Siem Reap

$85,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

11m
30m
447m²

Siem Reap, Siem Reap

$113,985$255/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

55m
32m
1,723m²

Siem Reap, Siem Reap

$111,995$65/m²
ដីសំរាប់លក់នៅសៀបរាប
2

ដីសំរាប់លក់នៅសៀបរាប

561m²

Siem Reap, Siem Reap

$85,000
ដីលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ50% ក្នុងសៀមរាប
4

ដីលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ50% ក្នុងសៀមរាប

1,121m²

Siem Reap, Siem Reap

$78,500
Land for Sale in Siem Reap, Siem Reap Commune
9

Land for Sale in Siem Reap, Siem Reap Commune

3,700m²

Siem Reap, Siem Reap

$444,000$120/m²
Land for Sale in Street 60m Area
5

Land for Sale in Street 60m Area

40m
40m
1,600m²

Siem Reap, Siem Reap

$320,000$200/m²
Land for Sale in Sala Kamraeuk area
3

Land for Sale in Sala Kamraeuk area

10m
40m
343m²

Siem Reap, Siem Reap

$1,000/m²
Land for Sale in Chreav area
5

Land for Sale in Chreav area

20m
60m
1,389m²

Siem Reap, Siem Reap

$80/m²
Land for Sale in Chreav area
4

Land for Sale in Chreav area

19m
19m
359m²

Siem Reap, Siem Reap

$40,000
Land for Sale near Spean Chreav
9

Land for Sale near Spean Chreav

3,700m²

Siem Reap, Siem Reap

$120/m²
ដីលក់ នៅក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់ នៅក្រុងសៀមរាប

3,325m²

Siem Reap, Siem Reap

$180
ដីលក់នៅសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់នៅសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប

251m²

Siem Reap, Siem Reap

$125,000
SOKLIN KIM