Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+2

Land for sale

Chraoy Chongvar, Phnom Penh
Sale Price:
$6,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Sub Property TypeLand

Description

-ទីតាំងដី ភូមិព្រែកអំពិល ស្រុកខ្សាច់កណ្តាល ខេត្តកណ្តាល ក្បែរបុរី East Land and Home (ជិតតំបន់អភិវឌ្ឍន៍ សេវិនអេនជី)
-កាត់ប្លង់កម្មសិទ្ធជូន

Similar Properties

ដីលក់បន្ទាន់ នៅជ្រោយចង្វារ ជិតខុដដូ មេគង្គវីយូថោវើ ផ្លូវ 8m ទំហំដី 7m*17m តំលៃ 1
4

119m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1,399
ដីលក់ តំលៃ ទាបជាងគេក្នុងតំបន់
5

ដីលក់ តំលៃ ទាបជាងគេក្នុងតំបន់

1,600m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1,500
ដីលក់ ក្នុងដំបនអភិវឌ្យន៌
2

ដីលក់ ក្នុងដំបនអភិវឌ្យន៌

696m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.25M
ដី និង វីឡា សម្រាប់លក់នៅសង្កាត់ជ្រោយចង្វារ – ទំហំ 3,522ម៉ែត្រការ៉េ - LAND FOR SA
4

3,522m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$5.64M
084: ដី 20x30 ជ្រោយចង្វារ
4

084: ដី 20x30 ជ្រោយចង្វារ

600m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1,450
ដីនៅអូសោម​ សម្រាប់លក់​ ដីជាប់ផ្លូវរដ្ឋ​ និងកន្ទុយដីជាប់ទឹកបឹងដែលប្របនឹងជេីងភ្នំ​
1

3,000m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$136,666
Land Chraoy Chongvar Chrouy Changvar
3

Land Chraoy Chongvar Chrouy Changvar

16m
36m
572m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.08M$1,888/m²
ដីលក់ (ជ្រោយចង្វារ)
2

ដីលក់ (ជ្រោយចង្វារ)

766m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1M
ដីកែង ផ្លូវបែកជាបួន 33m x 30m
8

ដីកែង ផ្លូវបែកជាបួន 33m x 30m

1,000m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$700
Land for sale
1

Land for sale

100m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$36,666
ដីជ្រោយចង្វារ ជាប់មាត់ទន្លេមេគង្គ 20m*30m លក់បន្ទាន់ តំលៃ 1,399$/m2 ចចារ ជាប់ផ្ល
5

525m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1,399
ដីជ្រោយចង្វារ ជាប់ផ្លូវធំ ជាប់មាត់ទន្លេ មេគង្គ លក់បន្ទាន់ 20m×30m លក់បន្ទាន់ តំល
7

517m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1,890
ដីលក់កំពង់អូស ចូល តាមស្ពានលេខ៩ ស្ពានជ្រោយចង្វារទំហំ 8ហិចតា23$/m2 ចរចារ
6

80,000m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$23
Land for Sale (1,000 sqm) in Sangkat Chroy Changvar
3

Land for Sale (1,000 sqm) in Sangkat Chroy Changvar

25m
40m
1,000m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.5M$1,500/m²
Corner Land for Sale ( 350 sqm) in Sangkat Chrouy Changvar
4

Corner Land for Sale ( 350 sqm) in Sangkat Chrouy Changvar

10m
35m
350m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$945,000$2,700/m²
ដីជាប់ទន្លេ​ នៅជ្រោយចង្វារ
3

ដីជាប់ទន្លេ​ នៅជ្រោយចង្វារ

3,893m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$11M
[ ដីសម្រាប់លក់​ - LAND FOR SALE ]
1

[ ដីសម្រាប់លក់​ - LAND FOR SALE ]

3,522m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1,600
PL-015998
1

PL-015998

25m
71m
1,800m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$6.3M$3,500/m²
Prime Land for Sale ( 7,905 sqm) in Chroy Changvar
5

Prime Land for Sale ( 7,905 sqm) in Chroy Changvar

26m
7,905m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$11.14M$1,410/m²
Corner Land for Sale in Chroy Changvar Area
1

Corner Land for Sale in Chroy Changvar Area

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$300
Panha