Property 1

ដីនៅអូសោម​ សម្រាប់លក់​ ដីជាប់ផ្លូវរដ្ឋ​ និងកន្ទុយដីជាប់ទឹកបឹងដែលប្របនឹងជេីងភ្នំ​

Chraoy Chongvar, Phnom Penh
Sale Price:
$136,666
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area3,000m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីអូសោម​ ជាតំបន់អេកូទេសចរណ៏​ និងជាតំបន់អភិវឌ្ឍន៏សម្រាប់អភិជន
ដីអាចធ្វេីជាVillaលំហែកាយ​ ឫុ​ ជាធ្វេីជាបូទីកក៏បាន​ ឫុ​ ទុកលក់ចំណេញ
តំបន់កំពុងមានសក្តានុពលខ្លាំង
ដីមានប្លង់រឹង(L-MAP)

បេីចាប់​ អារម្មណ៏​ សូមទាក់ទងតាមលេខទូរសព្ទ​
012 23 22 26/ 078 62 65 56/  031 296 8888/ 016 65 55 59

Similar Properties

Corner Land for Sale in Sangkat Chroy Changvar
3

Corner Land for Sale in Sangkat Chroy Changvar

11m
25m
285m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$370,500$1,300/m²
ដីលក់ តំលៃ ទាបជាងគេក្នុងតំបន់
5

ដីលក់ តំលៃ ទាបជាងគេក្នុងតំបន់

1,600m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1,500
Land for Sale (1,000 sqm) in Sangkat Chroy Changvar
3

Land for Sale (1,000 sqm) in Sangkat Chroy Changvar

25m
40m
1,000m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.5M$1,500/m²
Prime 1,631 m² Land for Sale in Chroy Chongva, Phnom Penh
7

Prime 1,631 m² Land for Sale in Chroy Chongva, Phnom Penh

42m
59m
1,631m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.97M$1,100/m²
ដីលក់បន្ទាន់ នៅជ្រោយចង្វារ ជិតខុដដូ មេគង្គវីយូថោវើ ផ្លូវ 8m ទំហំដី 7m*17m តំលៃ 1
4

119m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1,399
Prime Development Land – 3,522 sqm Riverfront Plot in Chroy Changva
14

40m
85m
3,522m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$5.64M$1,600/m²
Spacious Land with 2-Storey House for Sale in Chrouy Changvar
5

14m
80m
1,120m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$2.73M$2,433/m²
PL-015998
1

PL-015998

25m
71m
1,800m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$6.3M$3,500/m²
ដីសម្រាប់លក់​នៅក្នុងខណ្ឌជ្រោយចង្វារ - Land for Sale in Khan Chroy Changvar
1

3,883m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$2,500
ដីលក់កំពង់អូស ចូល តាមស្ពានលេខ៩ ស្ពានជ្រោយចង្វារទំហំ 8ហិចតា23$/m2 ចរចារ
6

80,000m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$23
Corner Land for Sale in Chroy Changvar Area
1

Corner Land for Sale in Chroy Changvar Area

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$300
ដី និង វីឡា សម្រាប់លក់នៅសង្កាត់ជ្រោយចង្វារ – ទំហំ 3,522ម៉ែត្រការ៉េ - LAND FOR SA
4

3,522m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$5.64M
[ ដីសម្រាប់លក់​ - LAND FOR SALE ]
1

[ ដីសម្រាប់លក់​ - LAND FOR SALE ]

3,522m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1,600
ដីជាប់ទន្លេ​ នៅជ្រោយចង្វារ
3

ដីជាប់ទន្លេ​ នៅជ្រោយចង្វារ

3,893m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$11M
ដីកែង ផ្លូវបែកជាបួន 33m x 30m
8

ដីកែង ផ្លូវបែកជាបួន 33m x 30m

1,000m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$700
ដីលក់បន្ទាន់ 18m x 30m
7

ដីលក់បន្ទាន់ 18m x 30m

517m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$620
ដីជ្រោយចង្វារ ជាប់មាត់ទន្លេមេគង្គ 20m*30m លក់បន្ទាន់ តំលៃ 1,399$/m2 ចចារ ជាប់ផ្ល
5

525m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1,399
ដីជ្រោយចង្វារ ជាប់ផ្លូវធំ ជាប់មាត់ទន្លេ មេគង្គ លក់បន្ទាន់ 20m×30m លក់បន្ទាន់ តំល
7

517m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1,890
Land&House Urgent Sale Chroy Changvar Area
1

Land&House Urgent Sale Chroy Changvar Area

965m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1,500
ដីលក់ (ជ្រោយចង្វារ)
2

ដីលក់ (ជ្រោយចង្វារ)

766m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1M