Property 1

ដីលក់បន្ទាន់ ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ 55 ផ្លូវកៅស៊ូ ពី​​ ពោធិសាត៍ ទៅ វាលវែង

Chbar Ampov, Phnom Penh
Sale Price:
$710
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area14,000m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់បន្ទាន់
-​ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ 55 ផ្លូវកៅស៊ូ ពី​​ ពោធិសាត៍ ទៅ វាលវែង
-ទំហំ​​  35m x 400m ប្រហែល 72km ពីក្រុងពោធិសាត៍ និង​​ 3km ដល់ផ្សារចិនយំ ដែលទើបតែបង្កើតថ្មី
-អាចរកស៊ីបាន​ ( លក់ក្រូចសំរាប់​អ្នកដំនើរ និង លក់ផលិតផលផ្សេងៗសំរាប់​អ្នកភូមិ​)
-តំលៃ​​ 750$ ក្នុង​ ១ m ដើរ  ចចារ
-​កាត់ប្លង់ ភូមិឃុំ

ពីមុនដាក់លក់តំលៃ​ 850$ ​ក្នុង​ ១ m ដើរ  ឥឡូវត្រូវការលុយបន្ទាន់​ដាក់លក់តំលៃ​ 750$ ​ក្នុង​ ១ m ដើរ

Similar Properties

ដីលក់ សង្កាត់និរោធ
7

ដីលក់ សង្កាត់និរោធ

600m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$650
កោះនរាជាប់ផ្លូវប៉េតុង
5

កោះនរាជាប់ផ្លូវប៉េតុង

467m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$800
ដីនិងវីឡាលក់កោះនរាហ៍
2

ដីនិងវីឡាលក់កោះនរាហ៍

1,000m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$500,000
Land for Sale in Sangkat Nirouth
4

Land for Sale in Sangkat Nirouth

10m
12m
120m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$125,000$1,041/m²
Residential Land plot for Sale in Khan Chhbar Ampov
4

Residential Land plot for Sale in Khan Chhbar Ampov

12m
30m
360m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$300,000$833/m²
Land for Sale in Koh Norea
1

Land for Sale in Koh Norea

1,795m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1,100/m²
Land for Sale in Koh Norea
1

Land for Sale in Koh Norea

2,783m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1,200/m²
Land for Sale in Koh Norea
1

Land for Sale in Koh Norea

899m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1,200/m²
Land for Sale in Khan Chbar Ampov
4

Land for Sale in Khan Chbar Ampov

10m
30m
300m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$360,000$1,200/m²
Affordable Land for Sale in a High-Demand Area of Khan Chbar Ampov
4

8m
45m
360m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$450,000$1,250/m²
Corner Lot land for in Khan Chbar Ampov
4

Corner Lot land for in Khan Chbar Ampov

16m
30m
480m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$420,000$850/m²
Prime Industrial Land in Khan Chbar Ampov – Ready for Your Business
4

20m
45m
844m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$759,600$900/m²
Prime Corner Land for Sale in Khan Chbar Ampov
3

Prime Corner Land for Sale in Khan Chbar Ampov

16m
30m
480m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$420,000$875/m²
Prime Land Plot ( 1,300 sqm) for sale at Chbar Ampov district
4

24m
55m
1,308m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$3.53M$2,700/m²
Prime Land for Sale in Khan Chbar Ampov – In Front of Norea Garden
4

9m
45m
396m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$514,800$1,300/m²
ដីនឹងឃ្លាំងជួល
4

ដីនឹងឃ្លាំងជួល

405m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$300
ដីលើកោះនរា (តាមបណ្តោយទន្លេមេគង្គ)
4

ដីលើកោះនរា (តាមបណ្តោយទន្លេមេគង្គ)

450m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$2,900
ដីលក់បន្ទាន់ នៅកោះនរាហ៍៖1297𝗺²
7

ដីលក់បន្ទាន់ នៅកោះនរាហ៍៖1297𝗺²

1,297m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1,499
ដីប្លង់ធំជិត ១ហិចតា (8611.49𝗺²)
7

ដីប្លង់ធំជិត ១ហិចតា (8611.49𝗺²)

8,611m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1,299
ដីលក់លើកោះនរា
1

ដីលក់លើកោះនរា

2,783m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$3.34M
Sna