Property 1
Property 2

ដីនិងវីឡាលក់កោះនរាហ៍

Chbar Ampov, Phnom Penh
Sale Price:
$500,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area1,000m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីនិងវីឡាលក់កោះនរាហ៍
ទំហំ 1000m2
Tel 0968774544

Similar Properties

Affordable Land for Sale in a High-Demand Area of Khan Chbar Ampov
4

8m
45m
360m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$450,000$1,250/m²
Prime Land for Sale in Khan Chbar Ampov – In Front of Norea Garden
4

9m
45m
396m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$514,800$1,300/m²
Prime Corner Land for Sale in Khan Chbar Ampov
3

Prime Corner Land for Sale in Khan Chbar Ampov

16m
30m
480m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$420,000$875/m²
Corner Lot land for in Khan Chbar Ampov
4

Corner Lot land for in Khan Chbar Ampov

16m
30m
480m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$420,000$850/m²
ដីនឹងឃ្លាំងជួល
4

ដីនឹងឃ្លាំងជួល

405m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$300
ដីលក់បន្ទាន់ នៅកោះនរាហ៍៖1297𝗺²
7

ដីលក់បន្ទាន់ នៅកោះនរាហ៍៖1297𝗺²

1,297m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1,499
ដីលើកោះនរា (តាមបណ្តោយទន្លេមេគង្គ)
4

ដីលើកោះនរា (តាមបណ្តោយទន្លេមេគង្គ)

450m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$2,900
កោះនរាជាប់ផ្លូវប៉េតុង
5

កោះនរាជាប់ផ្លូវប៉េតុង

467m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$800
Residential Land plot for Sale in Khan Chhbar Ampov
4

Residential Land plot for Sale in Khan Chhbar Ampov

12m
30m
360m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$300,000$833/m²
Prime Land Plot ( 1,300 sqm) for sale at Chbar Ampov district
4

24m
55m
1,308m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$3.53M$2,700/m²
Prime Industrial Land in Khan Chbar Ampov – Ready for Your Business
4

20m
45m
844m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$759,600$900/m²
ដីលក់លើកោះនរា
1

ដីលក់លើកោះនរា

2,783m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$3.34M
ដីប្លង់ធំជិត ១ហិចតា (8611.49𝗺²)
7

ដីប្លង់ធំជិត ១ហិចតា (8611.49𝗺²)

8,611m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1,299
ដីលក់នៅលើកោះនរា
3

ដីលក់នៅលើកោះនរា

850m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1.7M
ដីនិងវីឡាសម្រាបលក់នៅផ្លូវជាតិលេខ1 សង្កាត់និរោធ
1

ដីនិងវីឡាសម្រាបលក់នៅផ្លូវជាតិលេខ1 សង្កាត់និរោធ

Chbar Ampov, Phnom Penh

$2,700
ដីលក់បន្ទាន់កណ្តាលក្រុងពីមុនជិត៧ម៉ឺន ឥឡូវតែ៥ម៉ឺន
4

ដីលក់បន្ទាន់កណ្តាលក្រុងពីមុនជិត៧ម៉ឺន ឥឡូវតែ៥ម៉ឺន

110m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$50,000
ដីលក់នៅជិតកោះនរា
3

ដីលក់នៅជិតកោះនរា

8,550m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$10.26M
ដីលក់នៅជិតកោះនរា
3

ដីលក់នៅជិតកោះនរា

910m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1.18M
ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំងនៅជិតកោះនរា ច្បាអំពៅផ្លូវអ៊ូអរ
3

ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំងនៅជិតកោះនរា ច្បាអំពៅផ្លូវអ៊ូអរ

2,169m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$450
ដីលក់នៅកោះនតាតម្លៃល្អម្ចាស់ផ្ទាល់
6

ដីលក់នៅកោះនតាតម្លៃល្អម្ចាស់ផ្ទាល់

150,000m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$187.5M
Jenny S