Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+1

ដីលក់បន្ទាន់ដីកែង ក្រុងសៀមរាបភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំ️ទំហំដី15m×26m/50000$ចរ

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$50,000
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area390m²
Sub Property TypeLand

Description

📍ដីលក់បន្ទាន់ដីកែង
   ក្រុងសៀមរាបភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំ
☘️ទំហំដី15m×26m/50000$ចរចា
    ផ្លូវមុខ8mប្លង់ភូមិឃុំ បញ្ជាក់ដីប្លង់ភូមិឃុំ បើ  ត្រូវ  ថ្លៃ ម្ចាស់ដីរត់កាត់ប្លង់រឹង
☎️092453428/070608055

Similar Properties

មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ (  57500$
8

មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ ( 57500$

317m²

Siem Reap, Siem Reap

$49,500
Urgent Land for Sale in Svay Dangkum area, Siem Reap
5

Urgent Land for Sale in Svay Dangkum area, Siem Reap

10m
17m
185m²

Siem Reap, Siem Reap

$46,000
ដីកែង ១០x៣២ម  (បញ្ចុះតំលៃ២០%)
8

ដីកែង ១០x៣២ម (បញ្ចុះតំលៃ២០%)

322m²

Siem Reap, Siem Reap

$50,000
Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់
5

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់

533m²

Siem Reap, Siem Reap

$160
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

Siem Reap, Siem Reap

$27,500$137.5/m²
Very good location land to sell urgent
7

Very good location land to sell urgent

1,936m²

Siem Reap, Siem Reap

$110/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m
8

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m

161m²

Siem Reap, Siem Reap

$24,000
ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)
4

ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)

262m²

Siem Reap, Siem Reap

$39,900
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

30m
25m
718m²

Siem Reap, Siem Reap

$502,600$700/m²
ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់
7

ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់

320m²

Siem Reap, Siem Reap

$65,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

50m
45m
2,247m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.5M$668/m²
ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ
4

ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ

1,533m²

Siem Reap, Siem Reap

$260
Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area

20m
40m
780m²

Siem Reap, Siem Reap

$195,000$250/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
7

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

18m
30m
540m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,600$390/m²
ដីលក់ 10mx35m
8

ដីលក់ 10mx35m

355m²

Siem Reap, Siem Reap

$230
Land for Sale [Available Now]
2

Land for Sale [Available Now]

216m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.3M
Corner land for urgent sale
2

Corner land for urgent sale

419m²

Siem Reap, Siem Reap

$129,900
Land for sale
5

Land for sale

1,519m²

Siem Reap, Siem Reap

$270,000
ដីលក់សៀមរាប
1

ដីលក់សៀមរាប

545m²

Siem Reap, Siem Reap

$36,000
ដីលក់បន្ទាន់ ចម្ងាយ ២គីឡូម៉ែត្រប៉ុណ្ណោះ ពីផ្សារចាស់ Pup Street ក្រុងសៀមរាប
4

555m²

Siem Reap, Siem Reap

$185
Da Da