Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+3

ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$210,000
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area306m²
Sub Property TypeLand

Description

‼️ ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់ ជិតផ្សារទំនើបអង្គរ ក្រុងសៀមរាប‼️
💵 តម្លៃ ២១០.០០០ ដុល្លារអាមេរិច
• ទីតាំង៖ ភូមិតាភុល សង្កាត់ស្វាយដង្គុំ ក្រុងសៀមរាប
• ទំហំដី៖ ៣០៦ ម៉ែតការ៉ែ
• ប្លង់រឹង

ចំណុចពិសេសនៃដី៖
• កំពុងជាប់កុងត្រាជួលប្រចាំខែស្រាប់
• ស្ថិតនៅកណ្តាលក្រុងសៀមរាប
• ចំងាយតែ១០០ម៉ែត ពីផ្លូវជាតិ
• មានផ្ទះ២បន្ទប់គេង
• មានបំពាក់សម្ភារៈមួយចំនួនធំស្រាប់
• មានរបងពទ្ធ័ជុំវិញ
សំរាប់ពត៌មានលំអិតសូមទំនាក់ទំនងមកកាន់លេខ ០៩៨៩៨០៩១៩ / ០១២២៣៧១៧៤ / ០៩០៣៥៥៤៦៥

Similar Properties

Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area

20m
40m
780m²

Siem Reap, Siem Reap

$195,000$250/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
7

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

18m
30m
540m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,600$390/m²
Land for Sale at Kan Trok village, Siem Reap
9

Land for Sale at Kan Trok village, Siem Reap

20m
100m
2,008m²

Siem Reap, Siem Reap

$170,680$85/m²
Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់
5

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់

533m²

Siem Reap, Siem Reap

$160
ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
5

ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

520m²

Siem Reap, Siem Reap

$145,000
ដីលក់ភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាបចូលតាមផ្លូវផ្ទះទ្រីដាណា12m×22.5m/385
5

275m²

Siem Reap, Siem Reap

$38,500
ដីលក់ក្រុងសៀមរាប
2

ដីលក់ក្រុងសៀមរាប

Siem Reap, Siem Reap

$700
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

Siem Reap, Siem Reap

$27,500$137.5/m²
Very good location land to sell urgent
7

Very good location land to sell urgent

1,936m²

Siem Reap, Siem Reap

$110/m²
ដី​លក់​ Land for sale
2

ដី​លក់​ Land for sale

10,000m²

Siem Reap, Siem Reap

$2.15M
ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m
8

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m

161m²

Siem Reap, Siem Reap

$24,000
ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)
4

ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)

262m²

Siem Reap, Siem Reap

$39,900
ទីតាំងនៅជិតវត្តចក ភូមិភ្ញាជ័យ សង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាប ទំហំដី6m×20m/20500$ដា
4

120m²

Siem Reap, Siem Reap

$20,500
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

30m
25m
718m²

Siem Reap, Siem Reap

$502,600$700/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

24m
29m
696m²

Siem Reap, Siem Reap

$264,480$380/m²
ដីសាឡាត់ ចុះថ្លៃឲ្យ $3,500ភ្លាមៗ
6

ដីសាឡាត់ ចុះថ្លៃឲ្យ $3,500ភ្លាមៗ

302m²

Siem Reap, Siem Reap

$12,900
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

50m
45m
2,247m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.5M$668/m²
ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ
4

ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ

1,533m²

Siem Reap, Siem Reap

$260
ដីលក់ ក្នុងក្រុងសៀមរាប
3

ដីលក់ ក្នុងក្រុងសៀមរាប

889m²

Siem Reap, Siem Reap

$550
មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ (  57500$
8

មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ ( 57500$

317m²

Siem Reap, Siem Reap

$49,500