Properties for Sales in Siem Reap (644 Found)

Land for Sale in Chreav Commune, Siem Reap City
5

Land for Sale in Chreav Commune, Siem Reap City

1,389m²

Siem Reap, Siem Reap

$62,505$45/m²
Modern Villa with Pool for Sale in Siem Reap City, Svay Dangkum area
18

4
5

Siem Reap, Siem Reap

$850,000
Land for Sale in Sla Kram area
5

Land for Sale in Sla Kram area

49m
83m
4,425m²

Siem Reap, Siem Reap

$663,750$150/m²
Land for Sale  3,099 sqm in Kan Daek Commune, Prasat Bakong District, Siem Reap
5

Land for Sale 3,099 sqm in Kan Daek Commune, Prasat Bakong District, Siem Reap

83m
60m
3,099m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$100/m²

Banner Ad Space Available

Contact Us

លក់ដីមុខ បុរីព្រីមៀ
4

លក់ដីមុខ បុរីព្រីមៀ

284m²

Siem Reap, Siem Reap

$60,000
ផ្ទះលក់ប្រញាប់
8

ផ្ទះលក់ប្រញាប់

4
5

Siem Reap, Siem Reap

$350,000
ផ្ទះអាជីវកម្ម មានចំណូល លក់ផ្ទាល់ៗ
8

ផ្ទះអាជីវកម្ម មានចំណូល លក់ផ្ទាល់ៗ

3
3
78m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$88,000
ភូមិខ្នារ សង្កាត់ជ្រាវ
7

ភូមិខ្នារ សង្កាត់ជ្រាវ

400m²

Siem Reap, Siem Reap

$120
ដីលក់ទំហំ 8m x 19m ក្នុងក្រុងសៀមរាប (ទីតាំងដីស្អាត)
8

ដីលក់ទំហំ 8m x 19m ក្នុងក្រុងសៀមរាប (ទីតាំងដីស្អាត)

152m²

Siem Reap, Siem Reap

$18,000
ផ្ទះវីឡាលក់
4

ផ្ទះវីឡាលក់

5
4
299m²

Siem Reap, Siem Reap

$95,000
ដីលក់
1

ដីលក់

1,020m²

Siem Reap, Siem Reap

$450
លក់&ជួល For Sale & Rent (Premier Villa)
8

លក់&ជួល For Sale & Rent (Premier Villa)

2
3

Siem Reap, Siem Reap

$35,000
Land For Sale
6

Land For Sale

2,110m²

Siem Reap, Siem Reap

$1
ដីលក់​១ហាត់តា​ ៣៨០០$ចរចា​​ (ស្រែណូយ)
4

ដីលក់​១ហាត់តា​ ៣៨០០$ចរចា​​ (ស្រែណូយ)

10m²

Varin, Siem Reap

$3,800
ផ្ទះវិឡាភ្លោះលក់ (ផ្ទះF-20)បុរីទេសចរណ៍
8

ផ្ទះវិឡាភ្លោះលក់ (ផ្ទះF-20)បុរីទេសចរណ៍

4
3
180m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$95,000
ផ្ទះ លក់ ម្ចាស់ផ្ទាល់(មានចំណូល ២៥០$/ខែ)
8

ផ្ទះ លក់ ម្ចាស់ផ្ទាល់(មានចំណូល ២៥០$/ខែ)

2
3
349m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$165,000
ដីចំការលក់ក្នុងភូមិ បើធ្វើផ្ទះត្រចៀកកាំរឺតតែល្អ
8

ដីចំការលក់ក្នុងភូមិ បើធ្វើផ្ទះត្រចៀកកាំរឺតតែល្អ