Properties for Sales in Siem Reap (644 Found)

Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area
5

Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area

18m
59m
1,003m²

Siem Reap, Siem Reap

$250,750$250/m²
House for sale
8

House for sale

3
4
182m²

Siem Reap, Siem Reap

$54,000
លក់ដីបន្ទាន់
4

លក់ដីបន្ទាន់

20m²

Varin, Siem Reap

$18,000
ទីតាំល្អ នៅ ជិត cheasda coffe
5

ទីតាំល្អ នៅ ជិត cheasda coffe

150m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$29,900

Banner Ad Space Available

Contact Us

ដីល្អអាចសាងសង់បើករបររកស៊ីលក់ដូរបាន ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ៦A
3

ដីល្អអាចសាងសង់បើករបររកស៊ីលក់ដូរបាន ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ៦A

464m²

Soutr Nikom, Siem Reap

$41,999
Villa for Sale in Sla Kram Commune Siem Reap City
10

Villa for Sale in Sla Kram Commune Siem Reap City

3
3

Siem Reap, Siem Reap

$68,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
8

ផ្ទះលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

4
4

Siem Reap, Siem Reap

$98,000
ដីលក់ប្រញាប់ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ 6 ពីរង្វង់មូលស្វាយធំ 1500ម 29m x 35m
7

1,020m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$450,000
ដីសម្រាប់លក់ ស្អាង តម្លៃពិសេស
1

ដីសម្រាប់លក់ ស្អាង តម្លៃពិសេស

5,686m²

Siem Reap, Siem Reap

$19
ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់
8

ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់

306m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,000
House and apartment for sale
5

House and apartment for sale

1,115m²

Siem Reap, Siem Reap

$980,000
Land for Sale in  Sla Kram Commune Siem Reap City
9

Land for Sale in Sla Kram Commune Siem Reap City

30m
58m
1,666m²

Siem Reap, Siem Reap

$600,000$360.14/m²
Hard title ប្លង់រឹង
1

Hard title ប្លង់រឹង

270m²

Siem Reap, Siem Reap

$25,000
ដីនិងផ្ទះលក់ នៅសៀមរាប
4

ដីនិងផ្ទះលក់ នៅសៀមរាប

2
2
836m²

Puok, Siem Reap

$59,998
ដីលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារនៅក្រុងសៀមរាប
4

ដីលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារនៅក្រុងសៀមរាប

1,580m²

Siem Reap, Siem Reap

$139
ដីលក់ទល់មុខផ្សាដេីមក្រឡាញ់
6

ដីលក់ទល់មុខផ្សាដេីមក្រឡាញ់

136m²

Siem Reap, Siem Reap

$55,555
ដីលក់បន្ទាន់
1

ដីលក់បន្ទាន់

200m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$55,000
ផ្ទះលក់សៀមរាប
6

ផ្ទះលក់សៀមរាប

2
3

Siem Reap, Siem Reap

$105,000
Pre Sale Villa in Svay Dankum Siem Reap
13

Pre Sale Villa in Svay Dankum Siem Reap

3
3
130m²

Siem Reap, Siem Reap

$187,000
ផ្ទះលក់ (ជាប់កាហ្វេកាំមឹ)
8

ផ្ទះលក់ (ជាប់កាហ្វេកាំមឹ)

4
4
414m²

Siem Reap, Siem Reap

$280,000
ដីលក់
4

ដីលក់

1,652m²

Siem Reap, Siem Reap

$120