Properties for Sales in Siem Reap (422 Found)

ផ្ទះកែង
7

ផ្ទះកែង

3
4
280m²

Siem Reap, Siem Reap

$90,000
ដីលក់​ ផ្លូវទី2​ បេតុង​តាវឿន​
5

ដីលក់​ ផ្លូវទី2​ បេតុង​តាវឿន​

1,570m²

Siem Reap, Siem Reap

$43
Land for slaw very urgent
8

Land for slaw very urgent

714m²

Siem Reap, Siem Reap

$60
ដីលក់ ជិតផ្សារ ប្រមា .ភូមិប្រមា សង្កាត់ក្របីរៀល ក្រុងសៀមរាប ប្លង់រឹង
15

1,140m²

Siem Reap, Siem Reap

$45,000

Banner Ad Space Available

Contact Us

Plot Land for Sale in Kouk Chak Area
4

Plot Land for Sale in Kouk Chak Area

8m
16m
128m²

Siem Reap, Siem Reap

$74,240$580/m²
ដីលក់អាចប្រកបអាជីវកម្ម នៅជិតផ្សារក្របីរៀល ផ្លូវកៅសូកំពុងចាក់ថ្មី
7

880m²

Siem Reap, Siem Reap

$95,000
Land for Sale in Svay Dangkum Area
5

Land for Sale in Svay Dangkum Area

5m
20m
98m²

Siem Reap, Siem Reap

$40,000$408/m²
Commercial Land for Sale in Svay Dangkum area
5

Commercial Land for Sale in Svay Dangkum area

30m
84m
2,505m²

Siem Reap, Siem Reap

$613,725$245/m²
Plot Land for Sale in Chreav area
5

Plot Land for Sale in Chreav area

8m
23m
182m²

Siem Reap, Siem Reap

$63,700$350/m²
Land for Sale in Siem Reap, Siem Reap Commune
9

Land for Sale in Siem Reap, Siem Reap Commune

3,700m²

Siem Reap, Siem Reap

$444,000$120/m²
ដីលក់នៅជាប់ផ្លូវប៉េតុងទី1 ក្នុងសង្កាត់សាលាកំរើក ក្រុងសៀមរាប តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
2

2,648m²

Siem Reap, Siem Reap

$380
ឱកាសចំណេញមកដល់ហើយ ដែលមិនធ្លាប់មាន ប្លង់រឹង100% សាងសង់ហើយរួចរាល់100%!
8

3
4
166m²

Siem Reap, Siem Reap

$6,789
Hotel For Sale in Siem Reap-Svay Dangkum/អូតែលលក់ក្នុងក្រុងសៀមរាប-ស្វាយដង្គំ
7

Siem Reap, Siem Reap

$3.11M
ដី&ផ្ទះសម្រាប់លក់បន្ទាន់
7

ដី&ផ្ទះសម្រាប់លក់បន្ទាន់

150m²

Siem Reap, Siem Reap

$80,000
ផ្ទះលក់​ មាន​អាជីវកម្ម​ស្រាប់​ សាលាកំរេីក​ ក្រុង-សៀមរាប​
8

ផ្ទះលក់​ មាន​អាជីវកម្ម​ស្រាប់​ សាលាកំរេីក​ ក្រុង-សៀមរាប​

3
4

Siem Reap, Siem Reap

$79,000
ផ្ទះលក់​ កណ្ដាល​ក្រុង​សៀមរាប​ ម្តុំអាងក្រពេី​ ជិត​ផ្សារ​ចាស់​​ ប្លង់​រឹង​
8

3
3
521m²

Siem Reap, Siem Reap

$195,000
Luxury Villa with Pool for Sale in Svay Dangkum, Siem Reap
19

Luxury Villa with Pool for Sale in Svay Dangkum, Siem Reap

5
6
350m²

Siem Reap, Siem Reap

$590,000
4-Bedroom Villa for Sale in Siem Reap, Near Macro Mall and Phsar Ler Market
14

4
3
160m²

Siem Reap, Siem Reap

$240,000
3BR-Villa for Sale in Svay Dangkum Area
11

3BR-Villa for Sale in Svay Dangkum Area

3
4
132m²

Siem Reap, Siem Reap

$100,000
House sale urgent $27,800