ដីលក់បន្ទាន់ សង្កាត់ស្រង៉ែ
330m²Siem Reap, Siem Reap
$17,000
ដី ជាប់ផ្លូវ បេតុង 8m ផ្លូវក្រោយ 6m ពីផ្សារ បុស្សក្រឡាញ់ 400m ចុះត្រង់ ព
407m²Siem Reap, Siem Reap
$12,500
ដីផ្ទះលក់ ក្បាល12x 24 រៀបចំហើយអស់ (ម្ចាស់ផ្ទាល់)012615501
Siem Reap, Siem Reap
$100,000
Banner Ad Space Available
Contact Us
Western Villa for Sale in Sro Ngae Commune, Siem Reap city
3
4Siem Reap, Siem Reap
$220,000
Land for Sale in Sala Kamraeuk Area
1,409m²Siem Reap, Siem Reap
$408,610$290/m²
សង្កាត់ជ្រាវ ផ្លូវតុលាកា 12x85m
1,009m²Siem Reap, Siem Reap
$299,500
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
Siem Reap, Siem Reap
$210,600$390/m²
ផ្ទះលក់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ ( ជិតពេទ្យជប៉ុន )
Siem Reap, Siem Reap
$22,000
ផ្ទះលក់ តម្លៃទន់ៗ (ចរចាបានច្រើន)
Siem Reap, Siem Reap
$55,000

Sold
2BR Unit Condo for Sale in Rose Apple Square, Siem Reap City
Siem Reap, Siem Reap
$145,000

Sold
4BR-Villa for Sale in Svay Dangkum Area
4
5Siem Reap, Siem Reap
$85,000
ផ្ទះល្វែងសម្រាប់លក់ នៅខេត្តសៀមរាប តម្លៃពិសេស
176m²Siem Reap, Siem Reap
$370,000
វីឡាលក់ក្រោមទីផ្សារ ក្រុងសៀមរាប
Siem Reap, Siem Reap
$165,000
Land for Sale in Sala Kamraeuk area
Siem Reap, Siem Reap
$123,840$180/m²
Land for Sale in Sla Kram Area
Siem Reap, Siem Reap
$200,000$806/m²
Agent land for sale down market price off 50%
1,001m²Siem Reap, Siem Reap
$140,000
Land for Sale [Available Now]
216m²Siem Reap, Siem Reap
$1.3M