Land Plot 900sqm near Borey Chankiri Idea for Warehouse or Weekend Home For Sale
Dangkao, Phnom Penh
$380,000$422/m²
ដីក្នុងក្ដីស្រមៃដែលមានតែសភាពស្អាតគឺនៅគីរីរម្យ🌳🌲🏞️
450m²Phnum Sruoch, Kampong Speu
$7,799
Development Land For Sale in Khan BKK1
Boeng Keng Kang, Phnom Penh
$6.85M$8,500/m²
Banner Ad Space Available
Contact Us
Development Land for sale along main road 50m - Opportunity to invest!
Ta Khmau, Kandal
$4.16M$1,300/m²
ដីលក់ ចំនួន 2 ប្លង់ៗរឹង 29500$ ចរចារ ( ម្ចាស់ផ្ទាល់ ) ទំហំដី : 157.5m2 ( 9 × 17.
158m²Ta Khmau, Kandal
$29,500
ដីលក់នៅទួលគោកជិតបុរីសាន់វេ
815m²Tuol Kouk, Phnom Penh
$3,000
Urgent land For Sale
8,125m²Sameakki Muni Chey, Kampong Speu
$450,000
ដីលក់បន្ទាន់ នៅខេត្តកំពង់ធំ
1,599m²Stueng Saen, Kampong Thom
$80,000
ដីឡូច្រកអន្តជាតិក្រុងបាវិត
100m²Bavet, Svay Rieng
$16,000
ដីលក់ ជិតវិមានឯករាជ្យ ប៉ៃលិន
195m²Pailin, Pailin
$69,000
ដីលំនៅដ្ឋានក្នុងក្រុងបាត់ដំបង លក់បន្ទាន់
890m²Battambang, Battambang
$190