ដីលក់ ទំហំ (989 ម៉ែត្រការ៉េ) សម្រាប់លក់ត្រឹមតែ ១នាទី ពីសាលាសង្កាត់លេខ២ ខេត្តព្រះ
989m²Chhaeb, Preah Vihear
$600,000
ដីលក់ឬជួលកន្ទុយជាប់ទន្លេបាសាក់លើផ្លូវ 21B
622m²Kien Svay, Kandal
$480,000
ដីលក់ (4965m2)
4,965m²Odongk Mae Chey, Kampong Speu
$28
西哈努克省 Keo Phos 港附近紧急土地出售
14,962m²Stueng Hav, Preah Sihanouk
$29
Banner Ad Space Available
Contact Us
Land Discount 30%for sale
450m²Samraong Tong, Kampong Speu
$40,000
ដីឡូត៍ក្បែរបឹងតាមោគ(ក្រុងរណបជប៉ុន)
226m²Siem Reap, Siem Reap
$11,900
️ ដី29ម x 36ម សម្រាប់ជួល ផ្លូវចូលទល់មុខ ក្រុមហ៊ុនមីជាតិ ផ្លូវដីឯកឧត្តម ជា សុផារ៉
1,044m²Russey Keo, Phnom Penh
$800/Month
ដីផ្លូវ2មុខក្រោយ លេីផ្លូវធំបុរីអង្គរ ជិតក្រសួងដែនដី
10,554m²Russey Keo, Phnom Penh
$800
ដីលក់បន្ទាន់នៅតំបន់សក្កាដានុពល
100m²Sameakki Muni Chey, Kampong Speu
$4,000
ដីប្លង់រឹង 2ឡូតិ៍ជាប់គ្នា ក្នុងសង្កាត់ស្វាយរលំ ក្រុងតាខ្មៅ លក់ ១ម៉ែត្រការ៉េ 90$
972m²Ta Khmau, Kandal
$90
ដីលក់បន្ទាន់ជាប់ផ្លូវធ៉6A
1,000m²Stoung, Kampong Thom
$22,900
ដីចំការស្វាយ
44,769m²Khemara Phoumin, Koh Kong
$15,000
Land for rent have 2beds and 2baths
1,500m²Banteay Meas, Kampot
$450/Month
ដីចម្ការលក់
Trapeang Prasat, Oddar Meanchey
$5,300
ដីល្អ ផ្លូវមុខ-ក្រោយ សម្រាប់អាជីវកម្ម លក់តែ $895/m²🤩 ជាប់ Chip Mong 271 Mega M
729m²Mean Chey, Phnom Penh
$652,455