Land for Sale in Prek Ho Takhmau 6000 sqm
Ta Khmau, Kandal
$7.2M$1,200/m²
660 sqm Land For Rent in Khan Chamkamorn
Chamkar Mon, Phnom Penh
$3,200/Month$4.84/m²
ដីលក់២ហិតា
17,500m²Preah Vihear, Preah Vihear
$20,000
Banner Ad Space Available
Contact Us
ដី+ផ្ទះ+ចំការ លក់បន្ទាន់ខ្លាំង
150,000m²Kamrieng, Battambang
$4
✅ដីជួលនៅលេីផ្លូវជាតិលេខ8Aសំរាប់ជួលបេីកអាជីវកម្ម
1,080m²Khsach Kandal, Kandal
$300/Month
ដីកែងលក់ ផ្លូវធំ (ខ្នាតវីឡា) ធូរថ្លៃជាងគេ
220m²Mukh Kampul, Kandal
$49,000
ផ្ទះលក់
354m²Stueng Trang, Kampong Cham
$55,000
ដីឡូត៏លក់បន្ទាន់(ប្លុក គ្រួសារថ្មី)ប្លង់រឹង
80m²Khsach Kandal, Kandal
$5,300
77m x 28m ដីកែង ទល់មុខដីបុរីអង្គរ ក្បែរគម្រោងផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុងទី4
1,981m²Ponhea Lueu, Kandal
$33
ដីលក់ 5 នាទីពីព្រលានមរតកតេជោ
600m²Srei Santhor, Kampong Cham
$335,000
ដីលក់នៅទួលគោក 👉ផ្លូវ 608 ទួលគោក
Tuol Kouk, Phnom Penh
$1.3M
ដីលក់នៅក្រោយវត្តក្រាំងធ្នង់ ជាប់វត្តបញ្ញាធំ
26,774m²Praek Pnov, Phnom Penh
$270
ដីលក់ប្លង់រឹង ទីរួមខេត្តសៀមរាប 280$/m2
122m²Tuol Kouk, Phnom Penh
$28,000
Land for sale near Chhoukva1,Kouk Roka
Praek Pnov, Phnom Penh
$220,000$329/m²
ដីចំការលក់ ជាប្រភេទដីក្រហម ជាប់អួរ ល្អសំរាប់ដំណាំធួររ៉េន ប័រ សាវម៉ាវ សណ្ដែកបាយ ។ល។
37,710m²Kuleaen, Preah Vihear
$3,500