Land For Sale, Ring Road 3, new Airport
24m
1,359m²Dangkao, Phnom Penh
$475,650$350/m²
ដីផ្ទាល់ខ្លួន ខាងលិចព្រលានយន្តហោះចាស់
200m²Siem Reap, Siem Reap
$15,000
ដីលក់ក្រោយវត្តជន្លុងម្លូ ជិតផ្លូវរទេះភ្លេីង30m 5x38 ត្រឹមតែ23000$
192m²Kamboul, Phnom Penh
$23,000
ដីឃ្លាំងអាជីវកម្ម លេីផ្លូវ608 បឹងកក់2
225m²Tuol Kouk, Phnom Penh
$750,000
Banner Ad Space Available
Contact Us
តូបជួលលេីផ្លូវជាតិលេខ 2 ជាប់រោងចក្រ Sunbow ពីររង្ងង់មូលគួរស្រូវ4គីទ្បូ
3m²Kandal Stueng, Kandal
$170/Month
ដីខ្នាតវិឡាសំរាបលក់ នៅសែនសុខ ក្រាំងធ្នុង- ទីតាំងចុះពីផ្លូវ105k បន្តិច
600m²Saensokh, Phnom Penh
$250,000
ដីលក់បន្ទាន់នៅជិតផ្លូវ60ម
100m²Dangkao, Phnom Penh
$19,989
ដីមានបន្ទប់ជួល22 លក់នៅចោមចៅ
528m²Pur SenChey, Phnom Penh
$123,000
ដីលក់នៅក្បែរផ្សារTK Avenue (ទួលគោក)
631m²Tuol Kouk, Phnom Penh
$3,100
ដីលក់នៅក្រុងបាវិត Land for Sale Bati Commune, Bavet City, Svay Rieng Commune 巴維特土地出售 土地面积 28 公顷
280,000m²Bavet, Svay Rieng
$15
ដីលក់ទំហំ: 1ហិចតា 10អា (ស្ថិតក្នុងស្រុកល្វាឯម)
11,000m²Kien Svay, Kandal
$10
ទីតាំងល្អ រកសុីបើកកន្លែងលក់ដូ ជាប់ផ្លូវ មានភ្លើង ទឹក រួចស្រាចចុះផ្លូវ51/700ឞខាងជ
750m²Ponhea Lueu, Kandal
$55,000
ដីមានទេសភាពស្អាត ធំ លក់ ជួល
Chbar Ampov, Phnom Penh
$1
ដីលក់ប្លង់រឹង នៅក្រោយសាលាក្រុងច្បាមន 600m
1,800m²Chbar Mon, Kampong Speu
$35,000
ដីលក់ 37m x 92m នៅភូមិស្មាច់ដែង សង្កាត់រាម ក្រុងកំពង់សោម ខេត្តព្រះសីហនុ 150$/m2
3,455m²Prey Nob, Preah Sihanouk
$150
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
Siem Reap, Siem Reap
$111,995$65/m²