House in Cambodia (2235 Found)

ផ្ទះលក់បន្ទាន់
4

ផ្ទះលក់បន្ទាន់

4
4
80m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$255,000
ផ្ទះសម្រាប់ជួល
7

ផ្ទះសម្រាប់ជួល

4
5
300m²

Chhaeb, Preah Vihear

$3,000/Month
House for Sale close to Toul Tumpung Market
1

House for Sale close to Toul Tumpung Market

5
6
368m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$650,000
ផ្ទះលក់
8

ផ្ទះលក់

2
2
3,000m²

Banteay Srei, Siem Reap

$155,000

Banner Ad Space Available

Contact Us

PH-014814
3

PH-014814

2
3
75m²

Dangkao, Phnom Penh

$45,000
ផ្ទះលក់ក្នុងបុរីរំចេក
4

ផ្ទះលក់ក្នុងបុរីរំចេក

2
3

Rovieng, Preah Vihear

$45,000
ទំនាក់ទំនងមកមើលផ្ទះបានភ្លាមៗ
4

ទំនាក់ទំនងមកមើលផ្ទះបានភ្លាមៗ

8m²

Kampong Cham, Kampong Cham

$2.56M
Private House 4Bedrooms For Rent in Siem Reap
8

Private House 4Bedrooms For Rent in Siem Reap

4
5

Svay Chek, Banteay Meanchey

$700/Month
2ល្វែងជាប់គ្នា 188000 ជិតAeon 3
8

2ល្វែងជាប់គ្នា 188000 ជិតAeon 3

4
6

Mean Chey, Phnom Penh

$185,000
ផ្ទះអាជីវកម្មលក់ (5ល្វែង) បឹងកេងកង3
5

ផ្ទះអាជីវកម្មលក់ (5ល្វែង) បឹងកេងកង3

563m²

Boeng Keng Kang, Phnom Penh

$6,220
House for Sale near Toul Sleng Genocide Museum  Prime Central Location BKK3
13

House for Sale near Toul Sleng Genocide Museum Prime Central Location BKK3

6
781m²

Boeng Keng Kang, Phnom Penh

$550,000
ផ្ទះលក់
2

ផ្ទះលក់

2
2
230m²

Saensokh, Phnom Penh

$235,000
Very Urgent Sell Villa at Chip Mong 50m
8

Very Urgent Sell Villa at Chip Mong 50m

5
6

Dangkao, Phnom Penh

$375,000
House for Rent in Sala Kamreuk Area
Rented
7

House for Rent in Sala Kamreuk Area

2
3

Siem Reap, Siem Reap

$300/Month
Renovated Flat House for Rent in BKK1
21

Renovated Flat House for Rent in BKK1

1
1

Boeng Keng Kang, Phnom Penh

$660/Month
Link House for Sale near to Phnom Penh International Airport
19

2
3
151m²

Pur SenChey, Phnom Penh

$120,000
villa king for sale at Pemghout Boungsnor!
9

villa king for sale at Pemghout Boungsnor!

Chbar Ampov, Phnom Penh

$3.7M
Shophouse ផ្ទះអាជីវកម្ម លក់នៅ បុរីណាឌី ក្បែរផ្សារម៉ាក្រូជ្រោយចង្វារ តម្លៃក្រោមទី
8

4
5

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$54,000
Flat house for sell
1

Flat house for sell

2
3
80m²

Ta Khmau, Kandal

$59,900$748/m²
វិឡាទោលកែងជិតសួនលក់ក្នុងបូរីចាក់តុមុខ២ ( ម្ចាស់ផ្ទាល់ មានចំណូលស្រាប់ជួលបាន800ដុល
5

4
5

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$225,000
Villa for sell income 20000$/month
10

Villa for sell income 20000$/month

Chhaeb, Preah Vihear

$1.5M