រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4

Land for Sale in Kep 4249 sqm with Mountain Views

ដំណាក់ចង្អើរ, កែប
តម្លៃលក់:
$637,350$150/m²
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖10 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទទឹងមុខដី50m
ជម្រៅដី90m
ទំហំដី4,249m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand Plot

ការពិពណ៌នា

This 4,249 sqm land plot is ideally located just 16 minutes from Kep Crab Market, offering convenience and tranquility in one of Cambodia’s most scenic coastal destinations. With a 50-meter frontage along National Road 33, it ensures both accessibility and development potential.

Priced at only $150 per sqm, the property is just 8 minutes from White Horse Roundabout and 10 minutes from Kep Beach, making it perfect for a holiday home, private residence, or future investment. Surrounded by nature and boasting stunning mountain views, this is a rare opportunity at an affordable price.

ទីតាំង

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

Land for Sale in  Sla Kram Commune Siem Reap City
9

Land for Sale in Sla Kram Commune Siem Reap City

30m
58m
1,666m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$600,000$360.14/m²
ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់
4

ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់

630m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$195,000
Land 10x40 Corner
2

Land 10x40 Corner

100,000m²

អង្គស្នួល, កណ្ដាល

$75$100/m²
ដីលក់បន្ទាន់/ 急售
4

ដីលក់បន្ទាន់/ 急售

300m²

កំពង់ត្រឡាច, កំពង់ឆ្នាំង

$23,000$77/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់
4

ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់

800m²

ឧដុង្គម៉ែជ័យ, កំពង់ស្ពឺ

$18,000
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់

3,400m²

ឧដុង្គម៉ែជ័យ, កំពង់ស្ពឺ

$145/m²
ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA
9

ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA

265m²

តាខ្មៅ, កណ្ដាល

$44,500$168/m²
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ

282m²

ពញាឮ, កណ្ដាល

$18,000
ដីបែកចាន ទំហំ10x20m( ពីរឡូជាប់គ្នា)​ តំលៃ40000$ ទីតាំងនៅ​ ភូមិកៅ​ សង្កាត់បែកចាន​ ខណ្ឌកំបូល
2

200m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$40,000$200/m²
ដីលក់ប្រញាប់ទល់មុខផ្សារព្រែកជ្រៃ ផ្លូវ217 ផ្លូវរដ្ឋ20ម៉ែត្រ
4

ដីលក់ប្រញាប់ទល់មុខផ្សារព្រែកជ្រៃ ផ្លូវ217 ផ្លូវរដ្ឋ20ម៉ែត្រ

100m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$28,000
Charming 364 sqm Residential Land for Sale in Svay Dangkum Area
បានលក់
5

18m
20m
364m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$82,000$226/m²
Land for Sale 1430 sqm in Kan Daek Commune, Prasat Bakong District, Siem Reap
4

29m
50m
1,430m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$100/m²
Plot Land for Sale in Svay Dangkum area
5

Plot Land for Sale in Svay Dangkum area

16m
18m
292m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$33,580$115/m²
Land for Sale near 60m road Area
7

Land for Sale near 60m road Area

20m
40m
815m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$130,000$159/m²
Plot Land for Sale in Ampil Area
5

Plot Land for Sale in Ampil Area

10m
21m
210m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$34,000
Land for Sale near Street 60m Area
បានលក់
3

Land for Sale near Street 60m Area

16m
28m
452m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$108,480$240/m²
Plot Land for Sale in Kouk Chak Area
4

Plot Land for Sale in Kouk Chak Area

8m
16m
128m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$74,240$580/m²
Land for Sale in Svay Dangkum Area
5

Land for Sale in Svay Dangkum Area

14m
20m
280m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$34,000$122/m²
Plot Land for Sale in Sambour area
5

Plot Land for Sale in Sambour area

14m
38m
531m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$170/m²
Prime Commercial Land in Boeng Tum Pun
3

Prime Commercial Land in Boeng Tum Pun

7m
23m
161m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$200,000
Nita Pich
Nita Pich

Pointer Property Co., Ltd

gb flag
kh flag