Land for sale ដីកែងលក់ប្រញ៉ាប់
2,012m²កំបូល, ភ្នំពេញ
$70
ដីលក់បន្ទាន់ នៅក្រុងសំរោង ខេត្តឧត្តរមានជ័យ
400,000m²ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$12,000
ដីលក់នៅគម្រោងបូរីឡេងណាវ៉ាត្រាកំបូល
91m²កំបូល, ភ្នំពេញ
$20,000
ដីលក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ 40%
4,168m²ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$100
ខុនដូរនៅផ្លូវនរោត្តម លក់បន្ទាន់
27m²ចំការមន, ភ្នំពេញ
$33,000
ដីលក់នៅក្រោយវត្តឃ្មួញជិតផ្លូវបេតុងឃ្មួញ
3,185m²សែនសុខ, ភ្នំពេញ
$270
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារនៅអរិយក្សត្រ ៦km ពីសាឡាង
2
3ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$33,333
🏙️ Condo UK TK2 – For Rent & Sale
37m²ទួលគោក, ភ្នំពេញ
$33,000
⚡️ដីសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ | Land for sale in Sangkat Phsar Daeum Thk
367m²ចំការមន, ភ្នំពេញ
$1,350
ដីសម្រាប់លក់ នៅជិតមន្ទីរពេពទ្យIU សែនសុខ | Land for Sale near IU Hospital Sen S
សែនសុខ, ភ្នំពេញ
$700
Condo miro for sale 47000$
38m²មានជ័យ, ភ្នំពេញ
$47,000
ដីលក់ទំហំ 25,000 m2 មានដំនាំហូបផ្លែច្រើន ពិសេសដើមមៀនប្រភេទសាច់ល្អៗ
2,500m²ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ
$250
ដីលំនៅឋាន ព្រែកឯង ច្បារអំពៅ ក្រោយផ្សារព្រែកឯង
2,312m²ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ
$280
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ តម្លៃចរចារ
5
1ដូនពេញ, ភ្នំពេញ
$9,000