Queen B for sale at borey ChipMong 50m
ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$319,900
ផ្ទះ លក់ បុរីប៊ុនលី House for sale (Borey Bunly) ម្ចាស់ផ្ទាល់
4
5ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$150,000
Land Plot 900sqm near Borey Chankiri Idea for Warehouse or Weekend Home For Sale
ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$380,000$422/m²
ផ្ទះលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
2
3ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$72,000
ផ្ទះបុរី Uptown សម្រាប់លក់
4
5ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$130,000
🏘 វីឡាឃ្វីនA កែង(Queen A) ក្នុងបុរី ជីបម៉ុងលែន60ម ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
5ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$890,000
Corner Link Villa for Sale in Borey Chankiri
ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$230,000
Versatile Commercial Land for Sale
ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$363,000$550/m²
🏠 វីឡាភ្លោះAសម្រាប់លក់នៅ បុរីប៉េងហួតដឹស្តាមេរាហ្គាដិន 50m
4
5ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$265,000
ដីលក់លើផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុងទី3
ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$898,200
វីឡាភ្លោះ (Twin Villa) នៅក្នុងបុរី La Palm Residences (គម្រោងទី2) ខណ្ឌដង្កោ ត្រូ
5
6ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$206,000
Shop House (24b លេខហុងស៊ុយ)លក់នៅលើផ្លូវធំក្នុង បុរី លឹមឈាងហាក់
ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$145,000
ផ្ទះល្វែង លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! តម្លៃក្រោមទីផ្សារខ្លាំង! នៅបុរីលឹម ឈាងហាក់ស្ពានដែកចំ
ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$69,000
Land for Sale at 962 sqm behind Chipmong Landmark 60m
ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$439,000$456/m²
🏠វិឡាភ្លោះក្នុងបុរីជីបម៉ុងព្រៃសរ (Chip Mong 50m) ត្រូវការលក់បន្ទាន់
4
6ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$255,000
ដីលក់នៅភូមិភ្នំលាវឃុំពង់ទឹកស្រុកដំណាក់ចង្អើរខេត្តកែប
3,019m²ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$75,000