2បន្ទប់គេង លក់បន្ទាន់ខ្លាំងណាស់ !! សំភារះពេញបន្ទប់
96m²មានជ័យ, ភ្នំពេញ
$75,000
ទិញភ្លាមចូលរស់នៅភ្លាម ប្រភេទ 3បន្ទប់គេង
127m²ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ
$248,754.8
Beautiful 3 Bedroom Apartment for Sale nearby Aeon Mall Sen Sok
សែនសុខ, ភ្នំពេញ
$250,000
Le Conde 2 / 2Bedroom Unit
95m²បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ
$2,700
ខុនដូRomdual City ទីតាំងនៅទឹកថ្លា
47m²សែនសុខ, ភ្នំពេញ
$61,888
Rare High-Ceiling 3BR Unit on 72nd Floor with 166 Sq.m. for $740,000 at J-Tower
166m²ចំការមន, ភ្នំពេញ
$740,000
1BR Condo for Sale at Khan Toul Kork
1
1ទួលគោក, ភ្នំពេញ
$48,000
Top 1 Project Condo In Bkk1 Last Stage For Sale & Investment
59m²បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ
$140,999
Prime restaurant space available - For Rent Bkk1
500m²បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ
$10,000
Urgent new condo for sale
60m²សែនសុខ, ភ្នំពេញ
$58,000
Condoលក់បង្ហេីយ 1 បន្ទប់ចុងក្រោយ បង់ $199/m គ្មានការប្រាក់
40m²សែនសុខ, ភ្នំពេញ
$199
Condo ជាន់ទី8លក់55000$ ជួល350
113m²មានជ័យ, ភ្នំពេញ
$55,000
1 Bedroom Apartment for resale at Residence H Sen Sok
សែនសុខ, ភ្នំពេញ
$57,000
🔥 ប្រូម៉ូសិនបន្ទាន់! ខុនដូតែ 3 យូនីតប៉ុណ្ណោះ (URGENT PROMOTION — Only 3 Condo U
50m²ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ
$71,520
CONDO FOR SALE - PENG HUOTH BOEUNG SNOR
30m²ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ
$49,000
បន្ទប់ Studio កែង លក់ មានចំណូលស្រាប់ $265/month
27m²សែនសុខ, ភ្នំពេញ
$36,000
Time Square 7 - TK Avenue
60m²ទួលគោក, ភ្នំពេញ
$75,000