អចលនទ្រព្យនៅច្បារអំពៅ (បានរកឃើញ 1085)

វីឡាភ្លោះAសម្រាប់ជួលនៅ​ បុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ | TwinA Villa for Rent in Borey Peng
18

6
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$2,300/ខែ
ដីជួលទីតាំងល្អខ្លាំង ជាប់នឹងសាលាអន្តរជាតិ BISPP
7

ដីជួលទីតាំងល្អខ្លាំង ជាប់នឹងសាលាអន្តរជាតិ BISPP

2,847m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$2.5/ខែ
ដីនិងវីឡាលក់កោះនរាហ៍
2

ដីនិងវីឡាលក់កោះនរាហ៍

1,000m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$500,000
Villa with swimming pool for Rent in Sangkat Prek Aeng Khan Chbar Ampov
11

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$8,000/ខែ

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

Conner Queen Villa for Rent Borey PengHouth Beong Snor
7

Conner Queen Villa for Rent Borey PengHouth Beong Snor

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$8,000/ខែ
Villa Prince B for Rent in borey Penghouth Beoung Snor
6

Villa Prince B for Rent in borey Penghouth Beoung Snor

5
6

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$6,500/ខែ
🏡 វីឡាភ្លោះ A សល់ដីចំហៀងធំ6m សម្រាប់ជួល នៅក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ (គម្រោង ផ្លា
1

4
5
12m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$2,500/ខែ
វីឡាព្រីនប្រភេទម៉ូតថ្មីមុខសួនច្បារធំ សម្រាប់លក់នៅក្នុងគម្រោងអេកូ ប៉ូលី1
3

5
6

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$2M
Condo for Rent at The Star Polaris 23
7

Condo for Rent at The Star Polaris 23

1
1
30m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$400/ខែ
ដីលក់នៅលើកោះនរា
3

ដីលក់នៅលើកោះនរា

850m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1.7M
ដីផ្លូវកែង២ជ្រុងប្រជុំ4(10x20)
7

ដីផ្លូវកែង២ជ្រុងប្រជុំ4(10x20)

188m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$65,000
វីឡាព្រីន​សម្រាប់ជួល នៅក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ
10

វីឡាព្រីន​សម្រាប់ជួល នៅក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ

5
6

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$7,000/ខែ
House for Sale
8

House for Sale

4
5
89m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$110,000
ដីលក់នៅជិតវត្តគល់ទទឹង
3

ដីលក់នៅជិតវត្តគល់ទទឹង

392m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$23,000
ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ​ វាលស្បូវ ខណ្ឌច្បារអំពៅ​ ភ្នំពេញ
3

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$250,000
Polaocondo for rent
10

Polaocondo for rent

1
1
30m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$300/ខែ
វីឡាភ្លោះBសល់ដីចំហៀង2.5mសម្រាប់លក់បន្ទាន់នៅក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ
3

4
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$355,000
លក់បន្ទាន់ ក្រោមទីផ្សារ (ចចារ)
5

លក់បន្ទាន់ ក្រោមទីផ្សារ (ចចារ)

781m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$200,000
Residential Land plot for Sale in Khan Chhbar Ampov
4

Residential Land plot for Sale in Khan Chhbar Ampov

12m
30m
360m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$300,000$833/m²
094: shophouse ព្រែកឯង ជិតផ្លូវ  114 (Tiger )
7

094: shophouse ព្រែកឯង ជិតផ្លូវ 114 (Tiger )

5
6
92m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$185,000
link house LC1 for Sale at Borey Peng huoth Boeng snor project Mercurean II
1

2
3

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$96,500