អចលនទ្រព្យនៅច្បារអំពៅ (បានរកឃើញ 1085)

Villa Twin for Rent in Borey Penghouth Boeung Snor
11

Villa Twin for Rent in Borey Penghouth Boeung Snor

5
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$2,200/ខែ
ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់ជួលនៅក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ
4

ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់ជួលនៅក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ

4
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$700/ខែ
Commercial Land for Sale  (P003)
5

Commercial Land for Sale (P003)

1,265m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$135
វីឡាភ្លោះសម្រាប់លក់ នៅក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ
13

វីឡាភ្លោះសម្រាប់លក់ នៅក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ

4
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$370,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

Kospich condo for rent
7

Kospich condo for rent

1
1
62m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$450/ខែ
ឃ្លាំងសម្រាប់ជួល
3

ឃ្លាំងសម្រាប់ជួល

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$3,600/ខែ
វីឡាកូនកាត់ LC1 លក់បន្ទាន់ខ្លាំង
7

វីឡាកូនកាត់ LC1 លក់បន្ទាន់ខ្លាំង

2
3

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$96,900
Shop house for sale at borey PHBS
1

Shop house for sale at borey PHBS

4
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$122,000
📍Chbar Ampov - 1BR Peng hout Polaris 23 for rent [ ខុនដូ1បន្ទប់គេងសំរាប់ជួលនៅច្
8

1
1

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$280/ខែ
SH   for Rent
1

SH for Rent

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$450/ខែ
Beautiful Studio with Nice Interior Design Riverview Condo for Sale in Phnom Penh
14

1
1
40m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$75,000$1,875/m²
វីឡាព្រីនសេស៍
7

វីឡាព្រីនសេស៍

4
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$570,000
House and Land for Sale
6

House and Land for Sale

3
2

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$220,000
Twin Villa for Sale in Borey Peng Huoth Eco Romance
3

Twin Villa for Sale in Borey Peng Huoth Eco Romance

4
5
270m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$365,000
ផ្ទះល្វែងលក់
8

ផ្ទះល្វែងលក់

2
2

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$56,999
Luxury Villa For Sale in Chbar Ampov
18

Luxury Villa For Sale in Chbar Ampov

645m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1.5M
1 Bedroom Apartment with Office Space for Rent in Nirouth Chbar Ampov
9

1
1
70m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1,500/ខែ
Villa for Rent in Sangkat Prek Eang, Khan Chbar Ampov
8

Villa for Rent in Sangkat Prek Eang, Khan Chbar Ampov

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$5,000/ខែ
ផ្ទះសម្រាប់លក់
8

ផ្ទះសម្រាប់លក់

4
5
5m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$59,000
ដីលក់នៅលើផ្លូវ124/ផ្លូវថៃហ្គឺ
3

ដីលក់នៅលើផ្លូវ124/ផ្លូវថៃហ្គឺ

6,392m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$3.2M
ដីលក់បន្ទាន់កណ្តាលក្រុងពីមុនជិត៧ម៉ឺន ឥឡូវតែ៥ម៉ឺន
4

ដីលក់បន្ទាន់កណ្តាលក្រុងពីមុនជិត៧ម៉ឺន ឥឡូវតែ៥ម៉ឺន

110m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$50,000