Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+3

ដីសំរាប់លក់ផ្លូវជាតិលេខ៦A ខ្ញុំម្ចាស់ផ្ទាល់ភូមិស្ពានតូច ឃុំឬស្សីលក ស្រុកជីក្រែងត្តំលៃ235,000$ចរចា

Chi Kraeng, Siem Reap
Sale Price:
$235,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area10,783m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីសំរាប់លក់ផ្លូវជាតិលេខ៦A ខ្ញុំម្ចាស់ផ្ទាល់
ភូមិស្ពានតូច ឃុំឬស្សីលក ស្រុកជីក្រែងខេត្តសៀមរាប
ក្បាលដី 660
ទំហំ10783ម
តំលៃ235,000$ចរចា
092906269
081555913

Similar Properties

Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area
5

Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area

18m
59m
1,003m²

Siem Reap, Siem Reap

$250,750$250/m²
សៀមរាបនៅកណ្ដាលក្រុង
6

សៀមរាបនៅកណ្ដាលក្រុង

612m²

Siem Reap, Siem Reap

$250,000
300sqm Land for Sale in Siem Reap, Sla Kram area
Sold
4

300sqm Land for Sale in Siem Reap, Sla Kram area

10m
30m
300m²

Siem Reap, Siem Reap

$225,000$750/m²
ដីលក់ជិតព្រលានយន្តហោះសៀមរាបថ្មី ( 1ការ៉េ  $2.5)
8

ដីលក់ជិតព្រលានយន្តហោះសៀមរាបថ្មី ( 1ការ៉េ $2.5)

24,267m²

Chi Kraeng, Siem Reap

$2.5
ដីលក់ក្នុងស្រុកជីក្រែង ខេត្តសៀមរាប ( ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ6A )
6

ដីលក់ក្នុងស្រុកជីក្រែង ខេត្តសៀមរាប ( ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ6A )

8,833m²

Chi Kraeng, Siem Reap

$130,000
ដី និងផ្ទះលក់បន្ទាន់ជាប់ផ្លូវជាតិ
3

ដី និងផ្ទះលក់បន្ទាន់ជាប់ផ្លូវជាតិ

655m²

Chi Kraeng, Siem Reap

$44,000
Land for sale in Sla Kram area, Siem Reap city
6

Land for sale in Sla Kram area, Siem Reap city

10m
48m
487m²

Siem Reap, Siem Reap

$219,150$450/m²
ដីលក់នៅម្តុំពហុកីឡាដ្ឋានជាតិមរតកតេជោ (លីយ៉ុងផាត់) សួនសត្វភ្នំពេញសាហ្វារី។
3

4,991m²

Saensokh, Phnom Penh

$250,000
ដីលក់
3

ដីលក់

315m²

Pur SenChey, Phnom Penh

$225,000
ដីលក់នៅជិតបុរីឃាមបញ្ញាឈូកវ៉ា3
4

ដីលក់នៅជិតបុរីឃាមបញ្ញាឈូកវ៉ា3

600m²

Pur SenChey, Phnom Penh

$235,000
ដីលក់ តាខ្មៅ កំពង់សំណាញ់ (3ប្លង់ជាប់គ្នា)
8

ដីលក់ តាខ្មៅ កំពង់សំណាញ់ (3ប្លង់ជាប់គ្នា)

851m²

Ta Khmau, Kandal

$250,000
ដីលក់ក្រុងខេមរភូមិន្ទ កោះកុង
5

ដីលក់ក្រុងខេមរភូមិន្ទ កោះកុង

1,686m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$219,180
ដីពិសេសទិញទុកចំនេញឬធ្វើឃ្លាំងម៉ាអ៉េម (ប្រញ៉ាប់លុយខ្លាំងណាស់)
5

1,780m²

Kamboul, Phnom Penh

$220,000
ដីលក់តម្លៃល្អ​
8

ដីលក់តម្លៃល្អ​

1,242m²

Kamboul, Phnom Penh

$240,000
លក់ដីមណ្ឌលគិរី
4

លក់ដីមណ្ឌលគិរី

8,260m²

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$220,000
Land for sale prey speu near veng sreng
1

Land for sale prey speu near veng sreng

12m
70m
980m²

Pur SenChey, Phnom Penh

$249,900
Urgent Land for sale at Preak Eng- Chbar Ampov/ ដី ផ្ទះលក់បន្ទាន់ នៅព្រែកឯង ច្បា
6

564m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$230,000
ដី លក់
8

ដី លក់

20,000m²

Bavet, Svay Rieng

$255,000
ដីសម្រាប់លក់ (​មានផ្ទះជួលស្រាប់)
8

ដីសម្រាប់លក់ (​មានផ្ទះជួលស្រាប់)

263m²

Saensokh, Phnom Penh

$250,000
ដីលក់ 16m x 75m=1,200m2 ជិតវត្តអង្គសិម្ពលី អង្គស្នួល-កណ្ដាល
3

ដីលក់ 16m x 75m=1,200m2 ជិតវត្តអង្គសិម្ពលី អង្គស្នួល-កណ្ដាល