Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+3

ដីលក់បន្ទាន់ ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ 53 (50m)​ ផ្លូវកៅស៊ូ ពីទីរួមខេត្តកំពង់ឆ្នាំង ទៅ ផ្សាររមាស

Chbar Ampov, Phnom Penh
Sale Price:
$55,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area4,400m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់បន្ទាន់
ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ 53 (50m) ផ្លូវកៅស៊ូ ពីទីរួមខេត្តកំពង់ឆ្នាំង ទៅ ផ្សាររមាស​​ ស្ថិតនៅចំបង្គោលផ្លូវលេខ17 ងាយស្រួលចំំណាំ
ប្រហែល 1​km ពីសាលាបឋមសិក្សា 
ទំហំ​ 38m * 130m  (ដីស្មើជ្រុង មានបង្គោលរបងព័ទ្ធជុំវិញហើយស្រាប់ ដីកំពុងដំណើរការប្លង់រឹង)
ក្បែរផ្ទះអ្នកភូមិ (សំរាប់វិដេអូ បញ្ចាក់ សូមទាក់ទងតាមតេលេក្រាម 099386898)
មាន​ដំំណាំ ក្នុងដី
មានអណ្តូងស្នប់ ក្នុងដី​
ទីតាំងដីអំនោយផលចំពោះការប្រកបអាជីវកម្ម ដូចជា  ការ៉ាសសាំង ដេប៉ូលក់ចំណីសត្វ .............

លេខម្ចាស់ផ្ទាល់  099386898

តំនរខាងក្រោមសំរាប់ទីតាងដី
https://goo.gl/maps/S6wUdzvWMR8qkjbw8

Similar Properties

ដីលក់បន្ទាន់កណ្តាលក្រុងពីមុនជិត៧ម៉ឺន ឥឡូវតែ៥ម៉ឺន
4

ដីលក់បន្ទាន់កណ្តាលក្រុងពីមុនជិត៧ម៉ឺន ឥឡូវតែ៥ម៉ឺន

110m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$50,000
ដីលក់(ភ្នំពេញ)
4

ដីលក់(ភ្នំពេញ)

87m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$55,555
Land for Sale in Koh Norea
1

Land for Sale in Koh Norea

1,795m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1,100/m²
Land for Sale in Koh Norea
1

Land for Sale in Koh Norea

2,783m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1,200/m²
Land for Sale in Koh Norea
1

Land for Sale in Koh Norea

899m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1,200/m²
ដីនឹងឃ្លាំងជួល
4

ដីនឹងឃ្លាំងជួល

405m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$300
ដីលក់បន្ទាន់ នៅកោះនរាហ៍៖1297𝗺²
7

ដីលក់បន្ទាន់ នៅកោះនរាហ៍៖1297𝗺²

1,297m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1,499
Prime Corner Land for Sale in Khan Chbar Ampov
3

Prime Corner Land for Sale in Khan Chbar Ampov

16m
30m
480m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$420,000$875/m²
ដីលើកោះនរា (តាមបណ្តោយទន្លេមេគង្គ)
4

ដីលើកោះនរា (តាមបណ្តោយទន្លេមេគង្គ)

450m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$2,900
កោះនរាជាប់ផ្លូវប៉េតុង
5

កោះនរាជាប់ផ្លូវប៉េតុង

467m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$800
Residential Land plot for Sale in Khan Chhbar Ampov
4

Residential Land plot for Sale in Khan Chhbar Ampov

12m
30m
360m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$300,000$833/m²
ដីនិងវីឡាលក់កោះនរាហ៍
2

ដីនិងវីឡាលក់កោះនរាហ៍

1,000m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$500,000
Prime Land Plot ( 1,300 sqm) for sale at Chbar Ampov district
4

24m
55m
1,308m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$3.53M$2,700/m²
Prime Land for Sale in Khan Chbar Ampov – In Front of Norea Garden
4

9m
45m
396m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$514,800$1,300/m²
Land for Sale in Khan Chbar Ampov
4

Land for Sale in Khan Chbar Ampov

10m
30m
300m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$360,000$1,200/m²
Corner Lot land for in Khan Chbar Ampov
4

Corner Lot land for in Khan Chbar Ampov

16m
30m
480m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$420,000$850/m²
Prime Industrial Land in Khan Chbar Ampov – Ready for Your Business
4

20m
45m
844m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$759,600$900/m²
ដីលក់លើកោះនរា
1

ដីលក់លើកោះនរា

2,783m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$3.34M
ដីប្លង់ធំជិត ១ហិចតា (8611.49𝗺²)
7

ដីប្លង់ធំជិត ១ហិចតា (8611.49𝗺²)

8,611m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1,299
ដីលក់នៅលើកោះនរា
3

ដីលក់នៅលើកោះនរា

850m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1.7M
Sna