Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5

ដីលក់បន្ទាន់ ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ 1440 (40m) ក្រោយផ្សារបាត់ដីង ជិតផ្សារតាំងមេងលី ជ

Chbar Ampov, Phnom Penh
Sale Price:
$110,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area491m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់បន្ទាន់
ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ 1440 (40m) ផ្លូវកៅស៊ូ ពីផ្សារបាត់ដីង ទៅ ផ្សារ ក្រាំងចេក
ជិតផ្សារតាំងមេងលី  ជិតបុរី CS1  បុរី ម៉មដានី បុរី CS2 និង បុរីជាច្រើនទៀត
ទំហំ 16 x 30m ( ប្លង់រីង )
អាចរកមុខរបររកស៊ី ធ្វើអារជីវកម្មបាន

តំលៃ​120,000$

តំនរភ្ជាប់ខាងក្រោមសំរាប់ទីតាំងដី
https://goo.gl/maps/NuiVQjDGH9SCB6Cs9

ម្ចាស់ផ្ទាល់  099​ 386 898

Similar Properties

🏠ផ្ទះសម្រាប់លក់ក្នុងបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោ -​​ Shophouse for Sale in Borey Penh Huo
4

Chbar Ampov, Phnom Penh

$115,000
Land for Sale in Sangkat Nirouth
4

Land for Sale in Sangkat Nirouth

10m
12m
120m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$125,000$1,041/m²
ដីនឹងឃ្លាំងជួល
4

ដីនឹងឃ្លាំងជួល

405m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$300
ដីលក់បន្ទាន់ នៅកោះនរាហ៍៖1297𝗺²
7

ដីលក់បន្ទាន់ នៅកោះនរាហ៍៖1297𝗺²

1,297m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1,499
ដីលើកោះនរា (តាមបណ្តោយទន្លេមេគង្គ)
4

ដីលើកោះនរា (តាមបណ្តោយទន្លេមេគង្គ)

450m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$2,900
កោះនរាជាប់ផ្លូវប៉េតុង
5

កោះនរាជាប់ផ្លូវប៉េតុង

467m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$800
Residential Land plot for Sale in Khan Chhbar Ampov
4

Residential Land plot for Sale in Khan Chhbar Ampov

12m
30m
360m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$300,000$833/m²
ដីនិងវីឡាលក់កោះនរាហ៍
2

ដីនិងវីឡាលក់កោះនរាហ៍

1,000m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$500,000
Prime Land Plot ( 1,300 sqm) for sale at Chbar Ampov district
4

24m
55m
1,308m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$3.53M$2,700/m²
Prime Land for Sale in Khan Chbar Ampov – In Front of Norea Garden
4

9m
45m
396m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$514,800$1,300/m²
Land for Sale in Khan Chbar Ampov
4

Land for Sale in Khan Chbar Ampov

10m
30m
300m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$360,000$1,200/m²
Prime Industrial Land in Khan Chbar Ampov – Ready for Your Business
4

20m
45m
844m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$759,600$900/m²
ដីលក់លើកោះនរា
1

ដីលក់លើកោះនរា

2,783m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$3.34M
ដីប្លង់ធំជិត ១ហិចតា (8611.49𝗺²)
7

ដីប្លង់ធំជិត ១ហិចតា (8611.49𝗺²)

8,611m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1,299
ដីលក់នៅលើកោះនរា
3

ដីលក់នៅលើកោះនរា

850m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1.7M
ដីនិងវីឡាសម្រាបលក់នៅផ្លូវជាតិលេខ1 សង្កាត់និរោធ
1

ដីនិងវីឡាសម្រាបលក់នៅផ្លូវជាតិលេខ1 សង្កាត់និរោធ

Chbar Ampov, Phnom Penh

$2,700
ដីលក់បន្ទាន់កណ្តាលក្រុងពីមុនជិត៧ម៉ឺន ឥឡូវតែ៥ម៉ឺន
4

ដីលក់បន្ទាន់កណ្តាលក្រុងពីមុនជិត៧ម៉ឺន ឥឡូវតែ៥ម៉ឺន

110m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$50,000
ដីលក់នៅជិតកោះនរា
3

ដីលក់នៅជិតកោះនរា

8,550m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$10.26M
ដីលក់នៅជិតកោះនរា
3

ដីលក់នៅជិតកោះនរា

910m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1.18M
ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំងនៅជិតកោះនរា ច្បាអំពៅផ្លូវអ៊ូអរ
3

ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំងនៅជិតកោះនរា ច្បាអំពៅផ្លូវអ៊ូអរ

2,169m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$450
Sna