Property 1
Property 2
Property 3

Land for Urgent Sale ដីលក់បន្ទាន់លើផ្លូវធំ

Chamkar Mon, Phnom Penh
Sale Price:
$2,500
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area1,982m²
Sub Property TypeLand

Description

📣 Land for Sale urgent
Along Monivong Bvld in Khan Chamkarmon

• Size: 40m x 50m (1980m2)
. Price: $4.8M
• Hard title

Good for investment, building, apartment restaurant and other business
————————
Contact us now!
☎️  015213163 Telegram, whatapp
☎️  017818836

➡️ អចលនទ្រព្យល្អៗផ្សេងទៀត >>> https://t.me/sreynichtong

https://t.me/PNC_propertyCambodia
https://t.me/Condominumforsaleincambodia
Company License Number: EV-22- 408

#landforsale #investmentproperty #investmentprioertyincambodia

Similar Properties

Land for sale
1

Land for sale

Chamkar Mon, Phnom Penh

$3,650
ដីលក់ទល់មុខនឹងអូតែល Sun & Moon
3

ដីលក់ទល់មុខនឹងអូតែល Sun & Moon

1,980m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$4.8M
ដីលក់ (ខណ្ឌចំការមន)
1

ដីលក់ (ខណ្ឌចំការមន)

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1,650
ដីលក់នៅលើមហាវិថីព្រះនរោត្តម
3

ដីលក់នៅលើមហាវិថីព្រះនរោត្តម

1,980m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$4.8M
ដីលក់នៅកោះពេជ្រ ( project two river residence)
1

ដីលក់នៅកោះពេជ្រ ( project two river residence)

600m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$4,200
Land Koh Pich​ For Sales Two Rivers Residences & Elite Garden
8

315m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$3,900
Land for Rent on Norodom Boulevard
4

Land for Rent on Norodom Boulevard

Chamkar Mon, Phnom Penh

$12,000
ដី939m² លក់នៅសង្កាត់ទន្លេបាសាក់ ខណ្ឌចំការមន (ម្ចាស់ផ្ទាល់)
1

ដី939m² លក់នៅសង្កាត់ទន្លេបាសាក់ ខណ្ឌចំការមន (ម្ចាស់ផ្ទាល់)

939m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$4,500
ដីលក់នៅជិតអាកាសយានដ្ឋានអន្តរជាតិភ្នំពេញថ្មី(2,182m2)-60$/m2
3

ដីលក់នៅជិតអាកាសយានដ្ឋានអន្តរជាតិភ្នំពេញថ្មី(2,182m2)-60$/m2

2,182m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$60
Urgent Land for Sale Near BKK1
9

Urgent Land for Sale Near BKK1

18m
14m
247m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$543,400$2,200/m²
ដីកែងសម្រាប់លក់ នៅទួលទំពូង
3

ដីកែងសម្រាប់លក់ នៅទួលទំពូង

Chamkar Mon, Phnom Penh

$2,700
ដី+ វីឡា + ឃ្លាំង (កែង 3 ផ្លូវ) លក់បន្ទាន់ តំបន់បឹងត្របែក មានចំណូលពីការជួលប្រចាំ
1

Chamkar Mon, Phnom Penh

$2,000
ដីលក់បន្ទាន់ នៅទួលទំពូង ទីតាំល្អ សម្រាប់សង់វីឡា សង់អគារ សង់ឃ្លាំង នឹងផ្សេងៗទៀត..
4

512m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$2M
ដីនឹងផ្ទះលក់បន្ទាន់ ស្ថិតនៅ បឹងត្របែក
1

ដីនឹងផ្ទះលក់បន្ទាន់ ស្ថិតនៅ បឹងត្របែក

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1.35M
ដីនិងផ្ទះជួលសម្រាប់លក់
3

ដីនិងផ្ទះជួលសម្រាប់លក់

419m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1.48M
ដីសម្រាប់លក់
4

ដីសម្រាប់លក់

1,125m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$5,500
ដីសម្រាប់លក់
3

ដីសម្រាប់លក់

352m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$750,000
ដីនឹងផ្ទះលក់បន្ទាន់ នៅសង្កាត់ទួលទំពូង ខណ្ឌចំការមន
1

ដីនឹងផ្ទះលក់បន្ទាន់ នៅសង្កាត់ទួលទំពូង ខណ្ឌចំការមន

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1.5M
ដីនឹងឃ្លាំងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ
2

ដីនឹងឃ្លាំងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ

Chamkar Mon, Phnom Penh

$819,400
Prime Land for Sale in Boeung Trobek – Ideal for Commercial or Residential Development
4

15m
25m
383m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1.15M$3,000/m²