Property 1
Property 2
Property 3

ដីលក់នៅជិតអាកាសយានដ្ឋានអន្តរជាតិភ្នំពេញថ្មី(2,182m2)-60$/m2

Chamkar Mon, Phnom Penh
Sale Price:
$60
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area2,182m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់នៅជិតអាកាសយានដ្ឋានអន្តរជាតិភ្នំពេញថ្មី(2,182m2)
ទំហំដី៖ 66m x 34 m
ភាពជាម្ចាស់កម្មសិទ្ធិ៖ ប្លង់រឹង (2,182m2)
តម្លៃលក់សរុប :130,920 $
លំលៃ៖ 60$/m2
អាស័យដ្ឋានៈភូមិប្រឡាយឃុំបឹងខ្យាងស្រុកកណ្តាលស្ទឹងខេត្តកណ្តាល
Tell: 096 815 9992, wechat: khnkhmer