Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+3

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$24,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area161m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់ ប្លង់រឹង ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខាងលិចវត្តចក 800 ម៉ែត្រ ដីស្អាត ធ្វើផ្ទះរស់នៅបានភ្លាម មានទឹក ភ្លើងរដ្ឋ ការប្រមូលសំរាមជាប្រចាំ តំបន់រស់នៅបរិយាកាសល្អ មានសំណង់ផ្ទះស្អាតៗ ផ្លូវមុខដី 8 ម៉ែត្រ ដីបែរមុខទៅទិសខាងកើត !
ចំងាយជាង 3 គីឡូម៉ែត្រពី Pub Street

Similar Properties

ដីលក់នៅកន្ត្រក ក្រុងសៀមរាប
8

ដីលក់នៅកន្ត្រក ក្រុងសៀមរាប

192m²

Siem Reap, Siem Reap

$25,000
ទីតាំងនៅជិតវត្តចក ភូមិភ្ញាជ័យ សង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាប ទំហំដី6m×20m/20500$ដា
4

120m²

Siem Reap, Siem Reap

$20,500
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

Siem Reap, Siem Reap

$27,500$137.5/m²
ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ
4

ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ

1,533m²

Siem Reap, Siem Reap

$260
Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area

20m
40m
780m²

Siem Reap, Siem Reap

$195,000$250/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
7

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

18m
30m
540m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,600$390/m²
ដីលក់ 10mx35m
8

ដីលក់ 10mx35m

355m²

Siem Reap, Siem Reap

$230
Land for Sale [Available Now]
2

Land for Sale [Available Now]

216m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.3M
ដីលក់សៀមរាប
1

ដីលក់សៀមរាប

545m²

Siem Reap, Siem Reap

$36,000
Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City
8

Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City

32m
102m
3,225m²

Siem Reap, Siem Reap

$190/m²
ដីសំរាប់លក់
5

ដីសំរាប់លក់

660m²

Siem Reap, Siem Reap

$750
ដីលក់នៅសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់នៅសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប

251m²

Siem Reap, Siem Reap

$125,000
ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់
8

ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់

295m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,000
ដី​លក់​តំបន់​កំពុង​អភិវឌ្ឍន៍​ ត្រាវកុដ្ឋ
5

ដី​លក់​តំបន់​កំពុង​អភិវឌ្ឍន៍​ ត្រាវកុដ្ឋ

250m²

Siem Reap, Siem Reap

$1
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

1,039m²

Siem Reap, Siem Reap

$350,000$337/m²
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

25m
38m
934m²

Siem Reap, Siem Reap

$513,700$550/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

11m
30m
447m²

Siem Reap, Siem Reap

$113,985$255/m²
ដី​លក់​ Land for sale
2

ដី​លក់​ Land for sale

10,000m²

Siem Reap, Siem Reap

$2.15M
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

45m
47m
1,792m²

Siem Reap, Siem Reap

$400,000$224/m²
ដីលក់បន្ទាន់ដីកែង ក្រុងសៀមរាបភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំ️ទំហំដី15m×26m/50000$ចរ
6

390m²

Siem Reap, Siem Reap

$50,000
SARI