Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5

ដីលក់នៅភូមិខ្នាសណ្តាយ ស្រុកបន្ទាយស្រី

Banteay Srei, Siem Reap
Sale Price:
$65,000
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area600m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់នៅភូមិខ្នាសណ្តាយ ស្រុកបន្ទាយស្រី ដីកែងជាប់ផ្លូវជាតិលេខ67 និងផ្លូវ15ម ទំហំ 20x30 ប្លង់ L Map មានដំណាំហូបផ្លែពូជល្អៗ ដាំពេញស្រេច លក់ក្នុងតំលៃ 65000$ ចរចារ (ម្ចាស់ផ្ទាល់)
099 63 13 99

Similar Properties

លក់ដីព្រៃ ប្លង់រឹង។ ទាក់ទងសួរនាំបានណាបងៗ ❤️
5

លក់ដីព្រៃ ប្លង់រឹង។ ទាក់ទងសួរនាំបានណាបងៗ ❤️

4,500m²

Banteay Srei, Siem Reap

$15
ដីលក់ជាប់ផ្លូវជាតិ 67
2

ដីលក់ជាប់ផ្លូវជាតិ 67

1,400m²

Banteay Srei, Siem Reap

$43,000
ដីលក់
1

ដីលក់

35m²

Banteay Srei, Siem Reap

$8.5
ដីលក់
1

ដីលក់

1,800m²

Banteay Srei, Siem Reap

$85,000
ដីលក់នៅឃុនរាម
4

ដីលក់នៅឃុនរាម

5,600m²

Banteay Srei, Siem Reap

$55,000
ដីអភិវឌ្ឍន៍ឃុន ផ្លូវធ្លុះ
5

ដីអភិវឌ្ឍន៍ឃុន ផ្លូវធ្លុះ

28,500m²

Banteay Srei, Siem Reap

$58,000
ដីលក់ ម្ចាស់ត្រូវការលុយបន្ទាន់ តម្លៃកក្រោមទីផ្សារច្រើន%
4

ដីលក់ ម្ចាស់ត្រូវការលុយបន្ទាន់ តម្លៃកក្រោមទីផ្សារច្រើន%

642m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$68,999
Land for sale in Siem reab លក់ខាត
5

Land for sale in Siem reab លក់ខាត

465m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$67,400$145/m²
Land for Sale
8

Land for Sale

1,651m²

Siem Reap, Siem Reap

$68,000
ដីលក់ 8x20 ខេត្ត​សៀមរាប​ ផ្សារដើមក្រឡាញ់
2

ដីលក់ 8x20 ខេត្ត​សៀមរាប​ ផ្សារដើមក្រឡាញ់

160m²

Siem Reap, Siem Reap

$65,000
ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់
7

ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់

320m²

Siem Reap, Siem Reap

$65,000
ដីក្រវ៉ាត់ក្រុង មុខផ្លូវកៅស៊ូ 30 ម៉ែត្រ ផ្ទះប្រជាជនជុំវិញមានភ្លើងរដ្ឋ
4

257m²

Siem Reap, Siem Reap

$68,000
ដីបន្ទាយស្រីtell012555634
2

ដីបន្ទាយស្រីtell012555634

18,586m²

Banteay Srei, Siem Reap

$17
Corner Land for Sale along main road (Malay), Near Kulen Mountain
4

22,000m²

Banteay Srei, Siem Reap

$11
Building land siem reap
1

Building land siem reap

10,245m²

Banteay Srei, Siem Reap

$950,000
លក់ដីមុខ បុរីព្រីមៀ
4

លក់ដីមុខ បុរីព្រីមៀ

284m²

Siem Reap, Siem Reap

$60,000
ដីក្រវាន់​សៀមរាប​
4

ដីក្រវាន់​សៀមរាប​

550m²

Banteay Srei, Siem Reap

$12,000
ដីលក់បញ្ចុះតម្លៃខ្លាំង5325ម២ ឋិតនៅមុខCMAC ជិតផ្លូវជាតិលេខ៦និងផ្លូវចូលព្រលានសៀមរាប
8

5,325m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$63,900
ដីលក់នៅតានី
8

ដីលក់នៅតានី

1,250m²

Banteay Srei, Siem Reap

$95,000
ដីលក់ ជើងភ្នំគូលែនក្រុងរុនតាឯក
2

ដីលក់ ជើងភ្នំគូលែនក្រុងរុនតាឯក

50,000m²

Banteay Srei, Siem Reap

$499,999
Sothea