Property 1
Property 2
Property 3
Property 4

ដីកែងកាច់ជ្រុងលក់នៅសង្កាត់គោរកាក្បែរផ្សារដើមគរថ្មី 630$/m2

Praek Pnov, Phnom Penh
Sale Price:
$1.11M
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area2,094m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីកែងកាច់ជ្រុងលក់នៅសង្កាត់គោរកាក្បែរផ្សារដើមគរថ្មី ចំងាយតែ១គីឡូពីបឹងតាមោក និងផ្សារដើមគរថ្មីតែប៉ុណ្ណោះ លក់ក្នុងតម្លៃ630$ ក្នុង១ម៉ែត្រការ៉ែ (ចរចារ)។ ដីទំហំ 2094ម៉ែត្រការ៉េ មានប្លង់រឹង។ លេខទូរស័ព្ទទំនាក់ទំនង 011976742, 016929317, 015343556 ឬ 012251499។
ទីតាំងក្នុងgoogle map: https://maps.app.goo.gl/EuFTW6JfsZr4ZNgp6

Similar Properties

ដីលក់
6

ដីលក់

420m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$290,000
ដីលក់
2

ដីលក់

144m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$55,000
ដីលំនៅឋាន 05ប្លង់លក់ប្រញាប់លុយ
6

ដីលំនៅឋាន 05ប្លង់លក់ប្រញាប់លុយ

100m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$26,000
ដីលក់ជិតពេទ្យតេជោ និងជិតផ្លូវឌីប៉ុក
4

ដីលក់ជិតពេទ្យតេជោ និងជិតផ្លូវឌីប៉ុក

434m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$155,000
ដីលក់នៅជិតវិហ៊ាចិន(វត្តបញ្ញាធំ)
4

ដីលក់នៅជិតវិហ៊ាចិន(វត្តបញ្ញាធំ)

1,900m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$210
ដីលក់ចុះពីផ្លូវបេតុងឃ្មួញតែ100m
4

ដីលក់ចុះពីផ្លូវបេតុងឃ្មួញតែ100m

220m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$220
ដីលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់
4

ដីលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់

593m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$170,000
Good Land for sale
7

Good Land for sale

300m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$110,000
ដីកែងលក់នៅជិតសាលាសង្កាត់គោករកា
4

ដីកែងលក់នៅជិតសាលាសង្កាត់គោករកា

5,931m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$180
ដីលក់នៅលើផ្លូវកប់ស្រូវ(មហាវិថីឈ្នះឈ្នះ)
4

ដីលក់នៅលើផ្លូវកប់ស្រូវ(មហាវិថីឈ្នះឈ្នះ)

22,333m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$390
ដីលក់ជិតវត្តក្រាំងធ្នង់ក្រោយសង្គមកិច្ច
4

ដីលក់ជិតវត្តក្រាំងធ្នង់ក្រោយសង្គមកិច្ច

593m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$180,000
ដីលក់​ 38x47 (សង្កាត់គោករកា)
1

ដីលក់​ 38x47 (សង្កាត់គោករកា)

1,800m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$399
ដីលក់លើផ្លូវ2011 នៅឈូកវ៉ា1
4

ដីលក់លើផ្លូវ2011 នៅឈូកវ៉ា1

1,264m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$580
ដីកែងសងខាង​ជាប់​ផ្លូវរដ្ឋ​​ ជិត​ផ្ទះ​ឈូកវ៉ា​1​ លក់​បន្ទាន់​ ប្លង់រឹង
5

208m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$298,000
តំលៃ300$
2

តំលៃ300$

3,900m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$300
Land For Sale with good price, on street 2011
1

Land For Sale with good price, on street 2011

18m
1,264m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$682,560$540/m²
ដីលក់នៅក្រោយបុរីពិភពថ្មីឈូកវ៉ា1
4

ដីលក់នៅក្រោយបុរីពិភពថ្មីឈូកវ៉ា1

326m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$135,000
Land for sale at Kokroka
8

Land for sale at Kokroka

300m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$105,000
Land for sale Kokroka
5

Land for sale Kokroka

1,632m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$280
ដីលក់នៅក្រោយវត្តក្រាំងធ្នង់ ជាប់វត្តបញ្ញាធំ
4

ដីលក់នៅក្រោយវត្តក្រាំងធ្នង់ ជាប់វត្តបញ្ញាធំ

26,774m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$270
Nora