Property 1

Land For Sale with good price, on street 2011

Praek Pnov, Phnom Penh
Sale Price:
$682,560$540/mΒ²
Updated At:Mar 10, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Frontage18m
Land Area1,264mΒ²
Sub Property TypeLand

Description

πŸ“£πŸ“£ αžŠαžΈαžŸαž˜αŸ’αžšαžΆαž”αŸ‹αž›αž€αŸ‹ πŸ“ αž‘αžΈαžαžΆαŸ†αž„: αž‡αžΆαž”αŸ‹αž•αŸ’αž›αžΌαžœαŸ’αŸ αŸ‘αŸ‘ β–ΆοΈαžαž˜αŸ’αž›αŸƒαž›αž€αŸ‹: $540/m2 ▢️ αž‘αŸ†αž αŸ†αžŠαžΈαž€αŸ’αž“αž»αž„L-map: 1,264m2 ▢️ αž€αŸ’αž”αžΆαž›αžŠαžΈαž‡αžΆαž”αŸ‹αž•αŸ’αž›αžΌαžœ 18m (αžŠαžΈαžšαžΆαž„αž’αž€αŸ’αžŸαžšL) β˜ŽοΈαžŸαž˜αŸ’αžšαžΆαž”αŸ‹αž–αŸαžαŸŒαž˜αžΆαž“αž”αž“αŸ’αžαŸ‚αž˜ 012 812 218/ 015 812 218/ 087 812 218 PropertyID1866

Location