Properties for Sales in Cambodia (5936 Found)

ផ្ទះលក់
6

ផ្ទះលក់

2
3
126m²

Battambang, Battambang

$38,000$300/m²
Land for sale in Siem reab លក់ខាត
5

Land for sale in Siem reab លក់ខាត

465m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$67,400$145/m²
ដីបែកចាន ទំហំ10x20m( ពីរឡូជាប់គ្នា)​ តំលៃ40000$ ទីតាំងនៅ​ ភូមិកៅ​ សង្កាត់បែកចាន​ ខណ្ឌកំបូល
2

200m²

Kamboul, Phnom Penh

$40,000$200/m²
ផ្ទះលក់ក្រោមទីផ្សារនៅចាក់អង្រែក្រោម
9

ផ្ទះលក់ក្រោមទីផ្សារនៅចាក់អង្រែក្រោម

3
4
75m²

Mean Chey, Phnom Penh

$86,000

Banner Ad Space Available

Contact Us

ដីចំការលក់ ជាប់ថ្នល់កៅស៊ូ
1

ដីចំការលក់ ជាប់ថ្នល់កៅស៊ូ

17,743m²

Banan, Battambang

$33,900$1.7/m²
1 Bedroom Condo at Crown Tower for sales
7

1 Bedroom Condo at Crown Tower for sales

1
1
43m²

Saensokh, Phnom Penh

$80,000
ផ្ទះលក់នៅភ្នំពេញ ព្រៃទ្រា2 ទល់មុនព្រលានយន្តហោះចាស់
9

ផ្ទះលក់នៅភ្នំពេញ ព្រៃទ្រា2 ទល់មុនព្រលានយន្តហោះចាស់

2
3
44m²

Pur SenChey, Phnom Penh

$57,000
ដីចំការស្វាយលក់ ក្រុងអរិយក្សត្រ ទំហំ 47m x 128m
7

ដីចំការស្វាយលក់ ក្រុងអរិយក្សត្រ ទំហំ 47m x 128m

6,016m²

Rolea B'ier, Kampong Chhnang

$130
Land for Sale (46mx63m) along 32m wide road, Near New Airport, Kandal Stoeung Di
1

2,394m²

Kandal Stueng, Kandal

$68
ដីលក់បន្ទាន់ដីកសិកម្ម ទំហំ 22m x 110m
3

ដីលក់បន្ទាន់ដីកសិកម្ម ទំហំ 22m x 110m

2,420m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$50
Villa For Sale in Borey Phum Bakong Siem Reap
20

Villa For Sale in Borey Phum Bakong Siem Reap

2
2
100m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$95,000
Land for sale (ដីលក់ប្រញ៉ាប់):ចរចារ
1

Land for sale (ដីលក់ប្រញ៉ាប់):ចរចារ

932m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$93,200$100/m²
វិឡាលក់ មានចំណូលស្រាប់ 338.000$
2

វិឡាលក់ មានចំណូលស្រាប់ 338.000$

900m²

Sala Krau, Pailin

$338/m²
ដីលក់បន្ទាន់ព្រែកលួង ទំហំ 15m x 130m
5

ដីលក់បន្ទាន់ព្រែកលួង ទំហំ 15m x 130m

1,950m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$100
ដីលក់ស្រុកខ្សាច់កណ្ដាលទំហំ ​22mx31m
4

ដីលក់ស្រុកខ្សាច់កណ្ដាលទំហំ ​22mx31m

682m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$40,000
ដីលក់ ឫជួល30 ហិកតា នៅស្រុកតាំងគោក ខេត្តកំពង់ធំ
7

ដីលក់ ឫជួល30 ហិកតា នៅស្រុកតាំងគោក ខេត្តកំពង់ធំ

300,000m²

Taing Kouk, Kampong Thom

$1.8$1.8/m²
Romdoul City condominium
4

Romdoul City condominium

1
1
43m²

Saensokh, Phnom Penh

$55,555$1,302/m²
 𝐑&𝐅 𝐂𝐈𝐓𝐘·𝐌𝐈𝐑𝐎 P𝕒𝕪 𝟭𝟱%, 𝕠𝕨𝕟 𝟭𝟬𝟬%!
1

𝐑&𝐅 𝐂𝐈𝐓𝐘·𝐌𝐈𝐑𝐎 P𝕒𝕪 𝟭𝟱%, 𝕠𝕨𝕟 𝟭𝟬𝟬%!

1
1
38m²

Mean Chey, Phnom Penh

$50,000
ដីលក់បន្ទាន់ស្រុកខ្សាច់កណ្ដាល ទំហំ ៦ហិតា
5

ដីលក់បន្ទាន់ស្រុកខ្សាច់កណ្ដាល ទំហំ ៦ហិតា

7m²

Khsach Kandal, Kandal

$3.5
Urban Village Phase1 for Resale
8

Urban Village Phase1 for Resale

2
1
52m²

Mean Chey, Phnom Penh

$63,000
ដីចំការស្វាយលក់ ក្រុងអរិយក្សត្រ ទំហំ 27m x 162m
8

ដីចំការស្វាយលក់ ក្រុងអរិយក្សត្រ ទំហំ 27m x 162m

4,374m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$130