Properties for Sales in Siem Reap (398 Found)

Commercial Land for Sale in Svay Dangkum area
5

Commercial Land for Sale in Svay Dangkum area

30m
84m
2,505m²

Siem Reap, Siem Reap

$613,725$245/m²
Plot Land for Sale in Chreav area
5

Plot Land for Sale in Chreav area

8m
23m
182m²

Siem Reap, Siem Reap

$63,700$350/m²
Land for Sale in Siem Reap, Siem Reap Commune
9

Land for Sale in Siem Reap, Siem Reap Commune

3,700m²

Siem Reap, Siem Reap

$444,000$120/m²
ដីលក់នៅជាប់ផ្លូវប៉េតុងទី1 ក្នុងសង្កាត់សាលាកំរើក ក្រុងសៀមរាប តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
2

2,648m²

Siem Reap, Siem Reap

$380

Banner Ad Space Available

Contact Us

ឱកាសចំណេញមកដល់ហើយ ដែលមិនធ្លាប់មាន ប្លង់រឹង100% សាងសង់ហើយរួចរាល់100%!
8

3
4
166m²

Siem Reap, Siem Reap

$6,789
ដី&ផ្ទះសម្រាប់លក់បន្ទាន់
7

ដី&ផ្ទះសម្រាប់លក់បន្ទាន់

150m²

Siem Reap, Siem Reap

$80,000
ផ្ទះលក់​ មាន​អាជីវកម្ម​ស្រាប់​ សាលាកំរេីក​ ក្រុង-សៀមរាប​
8

ផ្ទះលក់​ មាន​អាជីវកម្ម​ស្រាប់​ សាលាកំរេីក​ ក្រុង-សៀមរាប​

3
4

Siem Reap, Siem Reap

$79,000
ផ្ទះលក់​ កណ្ដាល​ក្រុង​សៀមរាប​ ម្តុំអាងក្រពេី​ ជិត​ផ្សារ​ចាស់​​ ប្លង់​រឹង​
8

3
3
521m²

Siem Reap, Siem Reap

$195,000
Luxury Villa with Pool for Sale in Svay Dangkum, Siem Reap
19

Luxury Villa with Pool for Sale in Svay Dangkum, Siem Reap

5
6
350m²

Siem Reap, Siem Reap

$590,000
4-Bedroom Villa for Sale in Siem Reap, Near Macro Mall and Phsar Ler Market
14

4
3
160m²

Siem Reap, Siem Reap

$240,000
3BR-Villa for Sale in Svay Dangkum Area
11

3BR-Villa for Sale in Svay Dangkum Area

3
4
132m²

Siem Reap, Siem Reap

$100,000
House sale urgent $27,800
3

House sale urgent $27,800

2

Siem Reap, Siem Reap

$50,000
Land for sale
6

Land for sale

84m²

Siem Reap, Siem Reap

$23,000
ផ្ទះលក់នៅក្រុងសៀមរាប
7

ផ្ទះលក់នៅក្រុងសៀមរាប

4
4

Siem Reap, Siem Reap

$75,000
ដីលក់បន្ទាន់6500$នៅសៀមរាបក្របីរៀល
4

ដីលក់បន្ទាន់6500$នៅសៀមរាបក្របីរៀល

120m²

Siem Reap, Siem Reap

$6,500
2BR-Villa for Sale in Svay Dangkum Area
9

2BR-Villa for Sale in Svay Dangkum Area

2
3

Siem Reap, Siem Reap

$75,000
2 Bedroom Condo for Resale in Siem Reap, Svay Dangkum area
7

2 Bedroom Condo for Resale in Siem Reap, Svay Dangkum area

2
2
70m²

Siem Reap, Siem Reap

$55,000
Land for Sale in Sala Kamraeuk Area
5

Land for Sale in Sala Kamraeuk Area

9m
20m
167m²

Siem Reap, Siem Reap

$33,400$200/m²
ផ្ទះសៀមរាបលក់បន្ទាន់ $128000 15m x 15m
8

ផ្ទះសៀមរាបលក់បន្ទាន់ $128000 15m x 15m

5
5
225m²

Siem Reap, Siem Reap

$128,000
ប្លង់រឹង
5

ប្លង់រឹង

310m²

Siem Reap, Siem Reap

$33,000
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

25m
38m
934m²

Siem Reap, Siem Reap

$513,700$550/m²