Properties for Sales in Cambodia (5135 Found)

House for Living and Business Use in Borey Tourism City, Siem Reap
7

2
3
100m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$73,000
ដីក្រុងប៉ៃលិន១ជួលជិតធនាគារABA
2

ដីក្រុងប៉ៃលិន១ជួលជិតធនាគារABA

171m²

Pailin, Pailin

$9,500
1 Bedroom Unit for Sale in Boeung Tumpun
8

1 Bedroom Unit for Sale in Boeung Tumpun

1
1
36m²

Mean Chey, Phnom Penh

$45,000$1,250/m²
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

Siem Reap, Siem Reap

$27,500$137.5/m²

Banner Ad Space Available

Contact Us

ដីលក់បន្ទាន់
7

ដីលក់បន្ទាន់

100m²

Bati, Takeo

$9,999
070893933
5

070893933

29,189m²

Phnum Sruoch, Kampong Speu

$69,000$2.5/m²
ដីលក់នៅវិហារសួគ៍ជាប់ផ្លូវ50ម ទំហំ 12,000m2
2

ដីលក់នៅវិហារសួគ៍ជាប់ផ្លូវ50ម ទំហំ 12,000m2

120,002m²

Khsach Kandal, Kandal

$17/m²
ខ្ញុំម្ចាស់ដីផ្ទាល់ មានដីកែង​ ប័ណ្ណរឹង ទំហំក្បាលដី 48.38ម x 20.42ម ផ្លូវរដ្ឋ 16ម៉ែត្រ ខណ្ឌដង្កោ
3

995m²

Dangkao, Phnom Penh

$3$3/m²
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ
4

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ

282m²

Ponhea Lueu, Kandal

$18,000
ដីកសិកម្ម ទំហំ 2327m2
3

ដីកសិកម្ម ទំហំ 2327m2

2,327m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$110
ខ្ញុំម្ចាស់ដីផ្ទាល់ មានដីកែងលក់ ជាប់ផ្លូវរដ្ឋ16ម៉ែត្រ ក្បាលដី 48.38M x 20.42M ខ័ណ្ឌដង្កោ
3

995m²

Dangkao, Phnom Penh

$3
ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA
9

ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA

265m²

Ta Khmau, Kandal

$44,500$168/m²
ផ្ទះ2ល្វែងសំរាប់លក់បន្ទាន់តំលៃមួយល្វែង 75000$ អាចចរចាបាន។
9

ផ្ទះ2ល្វែងសំរាប់លក់បន្ទាន់តំលៃមួយល្វែង 75000$ អាចចរចាបាន។

2
2
44m²

Doun Penh, Phnom Penh

$75,000
Classic Penthouse
10

Classic Penthouse

5
7
633m²

Kaeb, Kep

$1.7$2,685/m²
ផ្ទះលក់
6

ផ្ទះលក់

2
3
126m²

Battambang, Battambang

$38,000$300/m²
Land for sale in Siem reab លក់ខាត
5

Land for sale in Siem reab លក់ខាត

465m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$67,400$145/m²
ដីបែកចាន ទំហំ10x20m( ពីរឡូជាប់គ្នា)​ តំលៃ40000$ ទីតាំងនៅ​ ភូមិកៅ​ សង្កាត់បែកចាន​ ខណ្ឌកំបូល
2

200m²

Kamboul, Phnom Penh

$40,000$200/m²
ដីចំការលក់ ជាប់ថ្នល់កៅស៊ូ
1

ដីចំការលក់ ជាប់ថ្នល់កៅស៊ូ

17,743m²

Banan, Battambang

$33,900$1.7/m²
ផ្ទះលក់នៅភ្នំពេញ ព្រៃទ្រា2 ទល់មុនព្រលានយន្តហោះចាស់
9

ផ្ទះលក់នៅភ្នំពេញ ព្រៃទ្រា2 ទល់មុនព្រលានយន្តហោះចាស់

2
3
44m²

Pur SenChey, Phnom Penh

$57,000
ដីចំការស្វាយលក់ ក្រុងអរិយក្សត្រ ទំហំ 47m x 128m
7

ដីចំការស្វាយលក់ ក្រុងអរិយក្សត្រ ទំហំ 47m x 128m

6,016m²

Rolea B'ier, Kampong Chhnang

$130
Land for Sale (46mx63m) along 32m wide road, Near New Airport, Kandal Stoeung Di
1

2,394m²

Kandal Stueng, Kandal

$68